Написані історії Алли Гутніченко.

 
Написані історії Алли Гутніченко
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково
, але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

03.08.2016

Рецензія на книжку:
Гутніченко Алла. Ненаписана історія (перевидання) : фентезі

Познайомитися з молодою письменницею з м. Богуслав, авторкою кількох книжок для підлітків у жанрі фентезі Аллою Гутніченко пощастило дітям, які відпочивають і навчаються у пришкільному мовному таборі “Sunshine” СПШ № 3. Свою творчість автор презентувала нашим читачам в актовій залі бібліотеки 6 червня.
Літературний світ нашої гості зацікавив присутніх, і не випадково. Адже «Ненаписану історію» (видана ще під іменем Алли Іонової) й «Таємниці темних катакомб» відрізняє особливо трепетне, проникливе й шанобливе ставлення до книг і читання. Герої цих фентезійних романів втрапляють у карколомні пригоди в дивовижному краї, населеному міфічними істотами (лісовиками, мавками, перелесниками, драконами тощо), негативними й позитивними персонажами. Є в ньому місце й для особливих створінь, винайдених уявою самої Алли Гутніченко. Там не бракує різних казкових артефактів і красивих ландшафтів, діють свої закони, за дотриманням яких стежать можновладці й судові виконавці. Водночас, головна героїня Віола та її новознайдені друзі-братчики (мимовільні, але віддані учасники особливо важливого братства Хранителів ненаписаних книг) – звичайні діти, які мають батьків, навчаються в школі, живуть простим життям серед таких самих людей. І лише час від часу навідуються до країни Літератури.
Письменниця коротко розповіла своїм потенційним читачам про написані нею сюжети. Трохи сказала й про себе: освіту, професійні досягнення в різних сферах – журналістиці, музейній і банківській справі. А ще зізналася, яку насолоду їй дає родинне життя, завдяки підтримці її літературних експериментів з боку чоловіка та величезному задоволенню бути мамою (пані Гутніченко виховує маленьку донечку). Не обійшлося й без невеличких авторських секретів – а раптом хтось із присутніх теж має таємний план взятися за перо?.. Тож Алла Гутніченко пригадала, що її прагнення писати народилося з любові до читання та постійної роботи над власною фантазією. Реалізувати замисел на папері їй допоміг досвідчений товариш, член Національної спілки письменників України, поет-гуморист Дідківський Володимир Іванович, літературний гурток якого вона колись відвідувала. А ще гостя підкреслила надзвичайне значення словників у будь-якій роботі зі словом. Особливо письменниця цінує словник синонімів, який допомагає їй постійно збагачувати лексику своїх творів. Із цього приводу вона зауважила, що за такого багатства й різноманіття української мови, послуговуватися одними словами – те саме, що їсти щодня саму тільки кашу.
Алла Гутніченко поділилася з дітьми творчими планами щодо створення науково-фантастичного роману та фентезі з центральною любовною лінією. А ще зізналася, що працює над третьою книгою із серії про пригоди Віоли у світі Літератури. Наприкінці зустрічі зал просто-таки вибухнув запитаннями щодо фабули й героїв «Ненаписаної історії» та методів роботи справжньої письменниці. І, звісно, відбою не було від бажаючих отримати автограф.

Черкаська обласна бібліотека для дітей

(Джерело: Черкаська обласна бібліотека для дітей)

Реклама
Rambler's Top100