Можна написати розлогі дослідження.

 
Можна написати розлогі дослідження
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам
доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

24.10.2016

Рецензія на книжку:
О.Апальков, Вікторія Торон, Валерія Влащик. ВІСНИК III-го міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча гора" : спеціальне видання
(Переклад: Олександр Апальков)

Поки чекаю примірник журналу «Склянка Часу» із моєю статтею про яскравих поетів "Клубу поезії", вивчав інші проекти видавництва із такою ж назвою.
Це – розлита правда у чеканні на таланти.
Про кожний із проектів цього видавництва можна написати розлогі дослідження. Втім, я обмежу свій нарис лише поглядом на поетичний конкурс «Чатує в століттях Чернеча Гора».
Розпочатий ще до 200-літнього ювілею Великого Кобзаря, конкурс цей виявив свою живучість й до нині. Вже відбулося 5 його турів. Кожний новий захід мав сої підзаголовок, або, краще сказати тему. І кожного разу видавався «Вісник», куди входили усі твори, допущені до конкурсної участі. У такий спосіб, не лише члени журі, а й учасники конкурсу мали змогу спокійно ознайомитися із усіма творами та долучитися до визначення переможців. Я був приємно вражений активністю обговорення, коментів, міркувань (вони подані у відповідних коментарях темам конкурсних сайтів / ось приміром –до першого конкурсу: http://zeitglas.io.ua/s424809/

Твори переможців та лауреатів усіх турів було перекладено на німецьку мову, та оприлюденено окремим виданням. Окрім цього, про кожний конкурс писала сила-силенна мас-медій: від столичної «Літературної України» до різних районних газет. Ніхто із переможців та лауреатів не залишився й без диплому та подарунків… Це тягне на похвалу!
Приємно, що й нині триває вже VI-й конкурс. Його підтема –як раз ґрунтовна для кожного поета. Адже звучить так: «Для чого пишуться вірші?»

Прийом віршів триває, як зазначено на сайті до 01 грудня 2016 року. Отже, ще є час! Поспішайте, поети! Ось посилання стосовно умов цього конкурсу:
http://zeitglas.io.ua/s2375373/

Іван Сумирний

(Джерело: Клуб Поезії)

Реклама
Rambler's Top100