Засинай - Прокидайся: з листочком подорожник.

 
Засинай - Прокидайся: з листочком подорожник
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу
, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

10.11.2016

Рецензія на книжку:
Вдовиченко Галина. Засинай. Прокидайся : Вечірні та ранкові історії для маленьких

Галина Вдовиченко. Засинай.Прокидайся: для молодшого шкільного віку. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2016.

Засинати – непросто. Навіть коли ти трохи втомлений синій жук-фольксваген. Чи велика срібна фура, що чалапає «наче повільний білий слон». Чи старенький автобус, що торохкотить дорогою. Чи «чорний лискучий мотоцикл», що гарчить щосили. Кожен з вас «їде нічною дорогою», а потім вимушено зупиняється у затишку зеленої галявини, щоби перепочити хвильку.

Яке це диво! Такі різні машини заснули поряд. А тепер і ти, мій галасливий хлопчику, вмощуйся у тепле ліжечко, щоби почути, як усі твої машинки «похропують, посопують, ще й похукують на різні лади». Як вони чудернацьки перешіптуються між собою у снах, розповідаючи про всі свої автостради, перехрестя і вузенькі, майже непроїзні вулички. А вранці ти побачиш, «як прокидаються машини», прокидаються не одразу, трохи ліниво й неохоче. А потім, заново знайомлячись, вони згадують, де і коли вперше зустрілися поглядом фар чи перекинулися словечком з двигуна…

Прокидатися – непросто. Особливо, коли ти крихітна Лялечка, яка ніколи не хоче спати, тому й не знає, як це – прокидатися. Зате про всі ці речі розповість всезнаюча Велика Подушка: і про синій сад, і про «квітку-хатинку», і про сонну квіткову кашу. А потім ти несподівано губишся у високій траві. І бачиш квітку-хатинку. І Метелика, якому ніколи говорити з тобою, бо ось-ось засне. А тепер і ти, моя солодка дівчинко, слухай дощ, що стукає об пелюсткові стіни твоїх снів, і лети за Метеликом…туди, де все затихає…

А потім хтось усміхнеться і промовить тобі ніжно: «Доброго ранку, Лялечко!». А ти спросоння розкажеш, як шукала синій сад, загубилася у траві, розмовляла з Метеликом, пила сонне молоко. А тоді – летіла з Метеликом у листку подорожника, як у човнику. І покажеш Мамі: у твоїй книжечці замість закладки – листочок подорожника…

(А Мама собі та й знизить плечима: прикладала ж до твоїх розбитих колін, пам’ятаєш? )

… Ось така вона, блакитно-рожева засинаючо-розбуджена книжечка Галини Вдовиченко з чудовими ілюстраціями Віолетти Борігард. Одразу з двома історіями: «машинковою» – для хлопчиків і «лялечковою» – для дівчаток. Щоби читати зі своїми пустунцями і чемнятками, бешкетниками і золотцями, колекціонерами машинок і любительками ляльок. Щоби дітям засиналося – легко. І прокидалося – теж.

А листочок подорожника хай живе собі в барвистій книжці дитинства.

Так, про всяк випадок.

Роксолана Жаркова

(Джерело: Буквоїд, Видавництво Старого Лева)

Реклама
Rambler's Top100