Серед п’ятьох лауреатів міжнародного конкурсу – шачанка Ніна Корець.

 
Серед п’ятьох лауреатів міжнародного конкурсу – шачанка Ніна Корець
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу
, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

30.01.2017

Рецензія на книжку:
О.Апальков, Торон Вікторія, Терно Микола. Вісник VI-го Міжнародного поетичного конкурсу "Чатує в століттях Чернеча гора" : Спеціальне видання міжнародного конкурсу
(Переклад: Олександр Апальков)

Другу значущу у своєму творчому житті перемогу здобула шачанка Ніна Корець, методист Шацького Будинку дитячої та юнацької творчості.

Нагадаємо, що у вересні минулого року у номінації «Вірш» в рамках проведення четвертого Міжнародного конкурсу «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни» вірш пані Ніни «Чеснот не терпить корупційний світ» увійшов у число переможців. А вже на цей раз вірш шачанки «У рим скупій межі» був високо оцінений журі VI міжнародного поетичного конкурсу «Чатує в століттях Чернеча Гора», що вшосте організовує редакція українського часопису «Склянка Часу*Zeitglas». Це літературне змагання поетів відбувалося на тему «Для чого пишуться вірші» .

Загалом же у період з 1 червня до 1 грудня 2016 року, відколи був оголошений конкурс, до редакції надійшло більше 1500 творів, автори яких – не лише з України, а й зарубіжжя: Канади, Росії, США та інших країн.
В свою чергу, журі конкурсу, до якого увійшли сучасні українські поети, прозаїки та видавці Євгенія Більченко, Олександр Апальков, В’ячеслав Пасенюк, Сергій Лазо, а також Володимир Утки-Отки, переможець попереднього поетичного конкурсу, та Юрій Шеляженко (також брав участь у конкурсі «Стоп цензурі! Громадяни за вільні країни!», в якому перемогла Ніна), серед 118 творів, що були допущені до конкурсу, обрали трійку переможців, а також визначили п’ятьох лауреатів, серед яких – Ніна Корець.

Шачанка зізнається, що на такий успіх не очікувала, адже серед конкурсантів – відомі редактори, визнані поети та прозаїки, лауреати різноманітних конкурсів, котрі вже мають у своїх творчих доробках не одну збірку. Тобто конкуренція була дуже серйозна.

Окрім того, про те, що рівень конкурсних поезій значно виріс, говорив і член журі Сергій Лазо, поет, драматург, прозаїк, член Національної спілки письменників України та спілки журналістів (українцям він більш відомий як автор пісень «Ні обіцянок, ні пробачень», «Ти подобаєшся мені», «Афіни-Київ-Істанбул», «Вперше», «Не йди» та багатьох інших шлягерів).

Саме він, один з найбільш вимогливих членів журі, оцінив поетичний твір Ніни у найвищих 5 балів (ще дві п’ятірки вірш Ніни отримав від не менш поважного та авторитетного Олександра Апалькова, головного редактора часопису, котрий же, до речі, дуже рідко ставив відмінні оцінки учасникам конкурсу, та Євгенії Більченко. А роботи, відзначені за рішенням конкурсного журі в тому числі й вірш Ніни Корець, будуть публікуватися на сторінках літературного альманаху «Скіфія».

Віта ШЕПЕЛЯ

Віта ШЕПЕЛЯ

(Джерело: Шатськ)

Реклама
Rambler's Top100