Перший пляцок колом?.

 
Перший пляцок колом?
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати
сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

19.02.2017

Рецензія на книжку:
Білик Надія. Ґорґани : гумористичні оповідання про гори і мандри світом

Або "перші коти - за плоти...". Ні, щодо цього оповідання, то була б несправедлива оцінка. Сюжет вибудовано від початку і до кінця. Дуже динамічно, стисло, аж три покоління розмістилися в невеличкому за обсягом творі. Герої перемовляються між собою живою, цікавою мовою. Гарне закінчення - оті репліки від сторонніх осіб ще раз пояснюють, чому саме такою має бути розв язка. Звісно, це оповідання може претендувати хіба на гідне місце в конкурсі. В "великій літературі", як на мене, лезо в шлунку, як і в житті, навряд чи може зіграти свою роль аж через двадцять років... Усміхнуло зображення Ванкувера таким точно місцем на земкулі, як і рідне село героя... хата, городик... ось хіба гір немає. Ну, і "підказка" виглядає пришитою на живу нитку кишенею від іншого піджака - інша лексика, інша побудова речень, інший темп. В цілому ж, з трьох оповідань, що вже подані на конкурс, це справило найкраще враження. Тому
+

Галина Михайловська

(Джерело: Гоголівська академія)

Реклама
Rambler's Top100