Чудові вірші.

 
Чудові вірші
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам
щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

11.06.2017

Рецензія на книжку:
О.Апальков, Левченко Сергій, Дзюбенко-Мейс Наталія. Вісник VII-го міжнародного поетичного конкурсу “Чатує в століттях Чернеча Гора" : конкурс вірша про кохання
(Переклад: Апальков Олександр)

Чудові вірші, зібрані в Віснику VII конкурсу ’’Чатує в століттях Чернеча Гора’’, пронизані непідробними емоціями та щирістю. Кохання тут різноманітне: то сповнене ніжністю, печаллю, тривогою, трепетом, розпачем, стражданням, чеканням, мрією, то викликом, звабою, дарунком, щастям, пошуком, вірою, надією, то глибиною мовчання й погляду, недомовленістю, невідворотністю, невизначенністю, ностальгією, згадкою, зреченням, незмінністю, то жагою, пристрастю, хмелем, ейфорією, божевіллям, то іронією, зухвалістю, а то й магією, містикою, сакральністю, фантазією, ілюзією і, звичайно ж — освідченням своїй половинці, вдячністю, теплом. А пов’язане це світле почуття з весною, птахами, травою, жовтим листом, водою, криницею, дощем, ніччю, місяцем, кавою, коньяком, вином, першим поглядом, вогнем, оркестром, п’ятитомником, Венецією, Прагою, всесвітом, раєм.
Окремою лінією йде любов до матері, краю.
Є глибинні поезії, які хочеться черпати знову й знову, є складні й зі змістом між рядків, є легкі й невимушені, але немає таких, які залишили б без емоцій.
Виділила серед кращих надзвичайно багато творів, однак, на жаль, потрібно визначитися лише серед трьох авторів. Ними стали Михайло Нечитайло (’’А вашу каву відпивала чайка...’’), Наталія Дзюбенко-Мейс (’’Торкнуся гілки, тільки вже запізно...’’), Людмила Живолуп (’’Я наштовхнулась на чиюсь печаль...’’)
А ще надзвичайно приємно побачити серед конкурсантів свого земляка, колишнього одногрупника Михайла Луцюка.

Корець Ніна

(Джерело: Друзья журнала Склянка-ЧасуZeitglas)

Реклама
Rambler's Top100