Хорошо темперированный успех романа „Нравы города Ка".

 
Хорошо темперированный успех романа „Нравы города Ка"
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому
нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

21.10.2017

Рецензія на книжку:
О.Апальков. Нравы города Ка : роман

Его успех уже в том, что книгу легко читать. Несмотря на то, что построена она сложно и не лишена мрачного пессимизма. Но она же дает читателям трудный для прозы, но привлекательный портрет города, а вместе с ним и автора — доброго и болящего душой за ро¬дной край человека.
Возможно, в теперешней литературе появляется «нелевый» фундамент возникновения нового направления, пока еще умеренного прозо -публицистического романа в конце эпохи так называемого модернизма.
Успех «Нравов...» на провинциальной параллели — уж не свидетельство того правила, что признание приходит либо «снизу», либо «из-за бугра». Ведь с автором уже ведутся переговоры немецких издательств. Немцы мотивируют просто, дескать, взаимосвязь между зарубежной славой и популярностью на родине зависит целиком от зарубежья...
Мне хотелось бы уйти в этой «заметке» от литературоведческого анализа названного произведения: лучше всяких рецензий просто очерк о писателе или его творчестве, репортаж, интервью с ним. После чего о нем знают не меньше, чем о его книгах. Сама книга — продукт писателя, по¬желавшего и выступив¬шего против полифонических толстых романов, пожелавшего услышать собственно го¬лос города под криптонимом Ка. Но это уж — «другая тема». А теперь
мне хотелось лишь еще раз посоветовать грядущим читателям: поспешите приобрести книгу «Нравы города Ка»,сработанной в «нескушном» стиле, изго товленной на дешевейшей бумаге, доступной и «легкой» во всех отношениях.
Следует заметить, что каневчанам повезло больше всех — это просто нетрафаретный портрет их города, Впрочем, как и для Драбовцев, Богуславцев, Чернобаевцев и протчая, протчая...

Сергей СТЕПАНЕНКО

(Джерело: Газета КАНІВЧАНКА № 9 (129))

Реклама
Rambler's Top100