Зайці на Дніпрі.

 
Зайці на Дніпрі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам
не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

09.04.2019

Рецензія на книжку:
Е.Заржицька. Заєць та чарівний барабан

Сучасні діти – це нове покоління. Психологи їх називають покоління «Z» або діти цифрового покоління. Вони з дитинства чудово справляюся з гаджетами, їх неможливо примусити щось зробити. Цим дітям необхідно пояснити, для чого потрібно виконати певну дію.

Саме тому існує проблема не читаючих дітей у сучасному суспільстві. І саме тому сучасним письменникам треба проявити гнучкість, щоб створити такий твір, щоб він зацікавив дитину. В той же час цей твір повинен нести і виховне навантаження.

Тому наша сучасниця, дніпрянка Еліна Заржицька і створила цикл казок, які об’єднала у збірник «Заєць та чарівний барабан». Це казки про тварин. Але наділені вони людськими якостями. Короткі діалоги не перевтомлюють маленького читача, але ненав’язливо знайомляться з діалектами рідного краю, вчать дружити та вибирати друзів за інтересами. Особливо добре у авторки виходить підводити підсумки діям персонажів казки, застосовуючи фразеологічні обороти.

Письменниця приділила велику увагу місцевому колориту. Персонажі її казок живуть на дніпровських берегах. З якою любов’ю, яким трепетним хвилюючим настроєм письменниця називає Дніпро Славутою. Згадує історичні місця на берегах могутньої ріки. Ці обороти ненав’язливо змушують дитину цікавитися історією рідного краю. У творах письменниці зустрічаються і слова-архаїзми (ушкварить, пороснув). Так, їх важко прочитувати та зрозуміти з першого разу. Але це не вважаю недоліком. Швидше за все, це погляд у минуле, що дозволяє дитині збагатити свій словниковий запас, звертаючись до словників та інших довідкових джерел (тих же гаджетів). Поринути та відчути неповторність колишнього часу.

Особливо хочеться виділити те, що Е. Заржицька має і свій неповторний погляд і на деякі звички тварин. Походження цих звичок пані Еліна влучно перетворює у захоплююче дійство своїх героїв. Так, ми маємо нову версію, чому зайці в пеньок барабанять, а ворони шкодять іншим звірятам.

Окремо хочу відмітити специфічну методичну розробку до творів збірки «Заєць та чарівний барабан». Після кожної казки є тестові завдання для розуміння прочитаного та «ключ» для їх перевірки у вигляді закладини з вирізаними позначками для кожної казки своя.

Підсумовуючи, мушу сказати, що дана збірка казок відповідає віковій категорії «для молодшого шкільного віку».

Валентина Пустова

(Джерело: Буквоїд)

Реклама
Rambler's Top100