Прямо по-Гоголівськи.

 
Прямо по-Гоголівськи
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому
нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

17.04.2020

Рецензія на книжку:
Апальков Олександр. Прогулка, свадьба и любовь : міні-роман

Прямо по-Гоголівськи разом із думкою автора, злітала на сторінках книги "Прогулка, свадьба и любовь" у Петербург до богеми ХІХ сторіччя. Ну, звичайно, усі ці справи облаштував багатьом відомий Мефодій Ісайович Тофель, який у автора став неперевершеним Мефістофелем. Тим цікавішою була ця мандрівка, що розкривала постаті наших видатних письменнинків, які були випускниками Ніжинської академії, а тоді штурмували своїм талантом Санкт-Петербург. На свій сором ніколи не чула про Нестора Кукольніка, але збираюся тепер зануритися в пошуки цього автора на сторінках інтернету. Але найбільше сподобався розділ "Моя любовь". Якщо хтось випадково не любить мандрувати, то шикарний розділ про кохання, буде до вподоби кожному. Які епітети! Які слова! Які пристрасті!
Ну, що ж читайте, мандруйте, кохайте.

Оксана Левіна

(Джерело: facebook)

Реклама
Rambler's Top100