ЦЕ ЯКАСЬ МІСТИКА.

 
ЦЕ ЯКАСЬ МІСТИКА
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання
зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

17.04.2020

Рецензія на книжку:
Апальков Олександр. Прогулка, свадьба и любовь : міні-роман

Це якась містика – відносно недавно перечитала «Фауста» Гете, а тут вже і Олександр Апальков із своїм Мефістофелем, вдало запозичивши для своєї нової книги «Прогулка, свадьба и любовь» один із кочуючих сюжетів світової літератури. Книга дуже цікава, в ній багато цінних роздумів і спостережень. Прочитавши її, я подумки знову перенеслася в Санкт-Петербург, де мені довелося побувати іще школяркою, ніби знову побувала в Будинку Пушкіна «на Мойке».
«–Ну, так как же нам спасать высокое?» – запитує автор і спонукає до нових міркувань.
«Скажи мені, хто твій ворог і я скажу, хто ти», – цей вираз також згадується після прочитання цієї книги, адже один із головних образів твору – образ Нестора Кукольніка, російського письменника, який вважав Пушкіна своїм найзапеклішим ворогом. Знайомлячи з життям Петербурзької богеми часів Пушкіна, Глінки, Брюллова, Кукольніка, автор торкається багатьох наболілих проблем сучасності і творчих людей зокрема. Людина і любов, людина і мистецтво, дисгармонія і час, проституція і суспільство, істинні цінності і неминучість швидкоплинного. Після прочитання цього безперечно дуже талановитого твору, розумієш, що у кожного є свій Нестор – у когось Нестор Літописець, у когось анархіст Нестор Махно, а в когось і Нестор Кукольнік, який вважає, що «величайшие счастливцы скрываются в неизвестности».

Антоніна Остролуцька

(Джерело: facebook)

Реклама
Rambler's Top100