Олександру Апалькову і Миколі Жуку вручено літературні премії імені Олекси Кобця.

 
Олександру Апалькову і Миколі Жуку вручено літературні премії імені Олекси Кобця
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт
проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

05.11.2020

Рецензія на книжку:
Апальков Олександр. Право на дорогу : нон-фікшен

Урочисте вручення відбулося напередодні відзначення 940-ї річниці від заснування Канева – 14 вересня ц.р. в залі засідань будинку рад.

Нагадаємо, літературний конкурс імені Олекси Кобця було започатковано в Каневі у 1993 році. Олексій Варавва (літературний псевдонім – Олекса Кобець) – український поет, письменник, перекладач, родом із Канівщини.

- Він залишив по собі твори, сповнені любові до рідного краю, до родини, дітей, до людей взагалі, - наголосила заступник міського голови Наталія Матінова. - В різні роки лауреатами конкурсу імені Олекси Кобця стали такі канівські поети й письменники: Василь Береза, Тамара Яковенко, Іван Бонь, Катерина Піка,Федір Руденко, Лілія Чорна, Ліна Кучеренко, Галина Морозова, Віра Носенко, Ніна Москаленко, Надія Дмитренко, Лідія Коваленко. Приємно, що дехто з них присутній сьогодні у цьому залі.

Цьогоріч лауреатами премії стали Микола Жук – за збірку «Барви душі» (поезія, живопис) і Олександр Апальков – за оповідання «Втрачені три роки» (збірка «Право на дорогу»). Вони отримають премії у розмірі 3,5 тис.грн.

- Оповідання було написане 1992 року й друкувалося на сторінках канівської газети «Межа». І тоді за цю роботу мене так «чихвостили», - пригадує О.Апальков, - А тепер я отримую за цей же нарис таку високу нагороду. Тому творити треба так, як ви це відчуваєте. Тому закликаю всіх, особливо молоде покоління, займайтеся креативною діяльністю, рушієм нашого прогресу можуть бути лише особистості, а за особистостями потягнуться усі інші.

Також О.Апальков відзначив, що вперше цього року відкрив для себе музей братів Вараввів, що діє у Канівській гімназії імені Івана Франка, та радить всім навідатися до закладу й відкрити для себе такого талановитого письменника, поета, редактора як Олекса Кобець.

невідомий

(Джерело: КМР)

Реклама
Rambler's Top100