Вихід у світ одинадцятого альманаху «Октава».

 
Вихід у світ одинадцятого альманаху «Октава»
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати
сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

10.05.2021

Рецензія на книжку:
Апальков Олександр, Школьнікова Анна, Акимова Надія. альманах "ОКТАВА" №11 : (музично-теоретичний альманах)
(Переклад: Апальков Олександр)

Відчуття руху сучасного суспільства відбивається і в одинадцятому його випуску, який щойно побачив світ. Творчі люди з різних усюд: композитори, музиканти, музикознавці та педагоги реагують на соціальні події піднесеною творчістю, продовжуючи напрямок, заявлений із самого початку – створення незалежного музичного видання. Адже від першого й до нинішнього числа змістовне наповнення кожного випуску дієво намагається змінити наше культурницьке середовище.
«Це виявляється, – зазначає редакторка пані Ірина Апалькова, – у нестримних ніякими пандеміями спробах подальшої гармонізації нашого життєвого простору – у нових піснях, у відновленні культурних традицій, у загально-освітніх оригінальних заходах… Не має значення де і в який проміжок часу відбувається творча реакція на події людського життя. Адже, попри кордони й час надхненням творців музики неупинно подається саме звукова модель гармонійного світу. Поширити цю справу й беруться автори цієї збірки.
Серед них такі відомі майстри, як композитор ізТуреччини Марина Денисенко-Сапмаз (нарис «КОНТРАБАС-ЕССЕ»),
Педагог із Харкова Надія Акимова (нарис Михайло Глінка в Харкові),
музикознавець зі Львова Анна Школьнікова (нарис ДО ЮВІЛЕЮ ПІАНІСТА І ПЕДАГОГА ЛЮДОМИРА ФІЛОНЕНКА) та інші. У випуску подано сценарії музичних вечорів відомого педагога Вінницького пед-центру Людмили Матяш. Нові пісні сучасних композиторів Лідії Яцкової, Геннадія Ліхтера на слова Олени Грудзинської, Івана Йова, Яра Славутича, Ніни Шмурікової та ряд інших новітніх нотних записів.
А добірка поетичних творів вже стала традиційним доповненням альманаху – розділом «На розгляд композиторам».
Тут нема дописів «випадкових» людей. Тож, єднаючи у собі дві складові: теоретичну і практичну, «ОКТАВА» й далі торить свій шлях.
У новому числі подано матеріал із різних регіонів нашої держави та закордоння. Тому, вже традиційно, рекомендуємо читачам несуєтного ознайомлення із змістом цього випуску.
Передає наш кореспондент.

Кореспондент

(Джерело: газета "Дніпрова Зірка" № 17 (123030), 2021)

Реклама
Rambler's Top100