07.03.2015
Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.
11.03.2013
Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.
15.01.2013
Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».
|
Книголюбам пропонуємо
купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх видів книг,
окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua
Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
|
12.10.2010
Рецензія на книжку:
Шешуряк Назар. Чорнозем
інтернет-епоху видати свою першу збірку стало значно легше, ніж пройти всі редакційно-видавничі процеси. Головне – трохи вміти писати, трохи верстати й бути оригінальним. Молодий письменник Назар Шешуряк нещодавно представив на суд деяких літературних спільнот свою першу збірку віршів «Чорнозем», у форматі PDF, ілюстровану колажами його ж авторства. Повернути свій язик таким чином, щоб сказати, що це електронна книжка – не виходить . Бо як-не-як, а книжка має в собі містити більше, ніж 48 сторінок, а тут Назара поки що вистачило тільки на 18. Що ж, поетична електронна брошура – теж непогано.
Крім кічевих персонажів, як-от «Тарас Шевченко, мертвий поет, кобзар і хіпстер, співець вільної любові – щоночі вилізає зі своєї могили, щоб політати над вільною країною», Франц Кафка і його конячка Жозефіна, Францизк Ассизький, що проповідував тваринам, там є інші: міліціонери і середньовічні монахи, араби-емігранти і геологи. Та залишмо аналізувати літературну цінність першозбірки для літературознавців. Вже рядовий читач у текстах може помітити кілька слів, що суперечать українському правопису: «посміхалась» (вжите у значенні «усміхалась»), «невисказані».
З ножицями у Назара все склалося, адже в оформленні використані колажі зі старих фотографій, карикатур вікторіанської епохи, ілюстрацій із радянських книжок часів Другої світової війни, графіка Юліуса Карольсфельда, навіть рідкісні малюнки доктора Альцгеймера. З першого погляду претендує на щось цікаве й незвичайне. Сама поезія дещо нагадує зорову, адже у віршах можна знайти великі й маленькі кеглі (правда, шрифти надто впізнавані), стрибаючі і хвилеподібні рядки.
Катерина Лебедева, яка й надіслала нам інформацію про самвидавну електронну збірку вважає: «Паперові книги відходять у минуле. Український літературний процес смердить горілкою і трупними газами. В таких умовах самвидав на території інтернету – єдине правильне рішення». Ми ж не вважаємо, що паперові книги відійдуть у минуле, тим більше не поділяємо думку пані Катерини стосовно українського літературного процесу. І хоч самвидав в інтернеті – не єдино правильне рішення, проте перспективне й цікаве. Тож, будемо продовжувати чекати на чергові збірки, а всім бажаючим підкажемо, де можна безкоштовно скачати «Чорнозем»: chornozem.tumblr.com
Читомо
(Джерело:
Читомо)
|
|
|