Українська гостросюжетна література виходить із підпілля.

 
Українська гостросюжетна література виходить із підпілля
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт
проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

21.03.2011

Рецензія на книжку:
Н.Тисовська. Останній шаман : Роман

...У здвоєному п'ятому-шостому числі за 2003 рік часопис "Світ пригод" надрукував містичний детектив Наталі Тисовської "Під знаком шаманського бубна". Цей роман -- антинауково-науковий, в якому реальність і казка тісно переплетені й не завжди їх можна розділити. Дія роману відбувається у двох вимірах -- фентезійному, де живуть міфічні істоти з українського пантеону язичницьких богів, і реальному, де живуть звичайні люди. Містком між двома вимірами стає шаманство -- "антинаукова" наука про людину. Перегортаючи останню сторінку роману "Під знаком шаманського бубна", читач замислюється: а який твір я щойно прочитав? Так, сюжет детективний, присутня інтрига, є навіть два вбивства, але що виходить на перший план після прочитання, коли всі загадки розгадані, зло покаране, а герої готові з усмішкою зустріти завтра? Чи не був твір написаний заради гіпотези, яка висувається в розв'язці: людина є носієм як свого минулого, так і майбутнього, а тому може реально на майбутнє впливати і, якщо послуговуватися термінологією роману, моделювати його? Ще один твір на межі жанрів. Ще один приклад того, що українська гостросюжетна література вийшла з підпілля саме тому, що їй було з чим виходити.

Оксана Онищенко

(Джерело: Поступ)

Реклама
Rambler's Top100