Ни дня без книги.

 
Ни дня без книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам
щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

27.04.2011

Рецензія на книжку:
М.Назаренко. Новый Минотавр

Первый сборник оригинальных повестей молодого украинского русскоязычного литератора — Михаил Назаренко больше известен как филолог и критик фантастики, исследователь мифопоэтики Салтыкова-Щедрина и автор монографии о Марине и Сергее Дяченко.

Продуманная композиция сборника позволяет воспринимать семь не связанных между собою текстов как единую книгу о путешествии во времени из XIII века до Р.Х., к которому относится повесть, давшая книге название, в век ХХ с остановками в других литературных эпохах. Дело в том, что все семь повестей оживляют исторических литературных героев — если древнегреческие мифы тоже относить к литературе. “Домашним образом”, который так нахваливал Пушкин у Вальтера Скотта, нас вводят в Кносский дворец, в дом к носатому Овидию, на корабль Христофора Колумба, в жизнь фонвизинского недоросля — только ракурс нашего взгляда весьма необычен, и привычные сюжеты, оставаясь узнаваемыми, обновляются. Например, в повести, где действие ведется сразу с двух точек видения: мальчика-сироты и мифического существа, только в конце становится понятно, что речь идет и Хоме Бруте и Вие.

Алла Кузнецова

(Джерело: "Знамя")

Реклама
Rambler's Top100