18 серпня 2010 року помер класик української пострадянської літератури та борець за свободу творчості. До сумних роковин у Києві представили книгу про скандального письменника.

 
18 серпня 2010 року помер класик української пострадянської літератури та борець за свободу творчості. До сумних роковин у Києві представили книгу про скандального письменника
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому
нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

07.10.2011

Рецензія на книжку:
Ульяненко Олесь. Без цензури : Інтерв’ю. Упорядник Мирослав Слабошпицький.

«Ти входиш в історію тоді, коли після смерті про тебе з’являється книга. Погано лиш те, що ти у цій книзі вже нічого не зміниш.» Так казав Селінджер. Ці слова актуальні й сьогодні. До роковин смерті Олеся Ульяненка режисер Мирослав Слабошпицький презентував книгу про свого друга. Роман в інтерв’ю без допомоги журналістів був би неможливим, ділиться Мирослав. Якби не підвищена цікавість акул пера до постаті Олеся Ульяненка, книги б не було. До книги увійшло багато інтерв`ю журналіста Михайла Бриниха. Та окрім творчої співпраці з Олесем Ульяненком їх повязувала дружба. Тому Михайло і ділиться секретами роботи зі своїм респондентом. Письменника згадують як особливу людину. Він був бунтарем з щирою душею. Олесь Ульяненко змінювався не з роками. Митець міняв себе щосекунди. Тому і говорити з ним журналістам приносило немало задоволення. Романи Ульяненка рясніють нецензурними словами. Проте, сам автор вважав, що саме у цьому і є правда життя. Один з його творів хотіли поставити на радіо. Але далі пропозиції справа не пішла. Постать Олеся Ульяненка викликає протиріччя. Та як було все насправді знав лише сам письменник. Порнографія. Так творчість Олеся Ульяненка була резюмована Національною експертною комісією з питань моралі. Роман «Жінка його мрії» був офіційно заборонений. Брутального ж автора цензура взагалі не пропускала в друк. Фактично, така заборона була єдиною за весь час незалежності України. Проте у цієї історії є своє подвійне дно. Про нього знають лише ті, хто тісно спілкувався з письменником. Російський патріархат проголосив Олесю Ульяненку анафему. Проте його колеги високо оцінюють свободу поглядів письменника. Коли митця не стало, разом з сумом до колег приходили й рядки. Для когось Олесь Ульяненко і досі персона нон-грата в світі літератури. Дехто захоплюється його мужністю у боротьбі за право голосу. Але, що б не казали, це був письменник, який знав ціну творчій свободі.

Редакція

(Джерело: ДТРК Культура)

Реклама
Rambler's Top100