Для тих, хто шукає себе.

 
Для тих, хто шукає себе
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому
нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

07.11.2011

Рецензія на книжку:
Матіяш Дзвінка. Роман про батьківщину

Книгу Дзвінки Матіяш «Роман про батьківщину» називають посібником з пізнання жіночої душі. Назва, погодьтеся, викликає зовсім інші асоціації – в уяві постають жовто-блакитні прапори, що майорять десь на Майдані Незалежності, або ж палкі промови сучасних політиків. Але ви не знайдете у книзі патетичних закликів, полемічних висловів або ж надто патріотичних думок. Бо книга ця про звичайних людей, які, втім, батьківщину й уособлюють. А точніше – про жінок і про те, як вони відчувають місце, яке називають домом.
Кожна з героїнь сама обирає свою дорогу – і йде нею, не нарікаючи. Це різні шляхи однієї землі, але всі вони ведуть додому. Батьківщина пробуджує у героїнь відчуття тиші і спокою… Тут, де «не завжди тепло, але завжди затишно», можна не прикидатися, бути самим собою, віддаватися спогадам і найменшим переживанням, які торкають струни серця.
На сторінках книги оживають історії великих кохань і великих самотностей, розбитих сердець і щасливих митей. Як клаптики строкатої ковдри, одна до одної пришиті історія самотньої бабусі, що чекає на смерть, але знає, що відповісти, глянувши їй в очі; маленької дівчинки, яка ходить у червоних лакованих черевичках і вважає, що одного класу школи їй вистачить; жінки, яка вважає, що «любов ніколи не минає» і продовжує любити попри самотність і болючу рану в душі. І ще десяток таких справжніх та теплих історій – як яблучка на яблуньках, зображених на обкладинці (неперевершена робота Наталії Пастушенко), – вилискують на сторінках книги.
Героїнь у книзі багато, а образ, який об’єднує всі оповідання в цілісний роман, – один: образ Жінки, яка увібрала в себе всю красу нашої землі. Вона викохана лагідним українським сонцем й наснажена традиціями попередніх поколінь. Авторка не називає імен своїх героїнь. Імена і не є головними, бо на папері викарбувані думки, так чи інакше притаманні будь-якій жінці.
Увесь цей роман в оповіданнях – суцільний потік свідомості. Деякі абзаци навіть не мають розділових знаків, а деякі розділи не мають абзаців. Це не заважає сприймати роман цілісно, а, навпаки, робить його більш справжнім. Бо в кого ж не виникало в голові рою думок, які виринають із цього виру одна за одною й так само швидко падають назад – у безодню наших мрій і марень? Хто ж із нас не прокручував для самої себе спогади, які іноді ятрять душу? Мимохідь у деяких образах упізнаєш себе, і це спонукає задуматись: а чи ти знайшла своє місце у житті?
Ледь не в кожній історії згадується ім’я Господа. Це Той, до кого звертається жінка в найкритичніший момент, адже Він знає відповіді на всі поставлені запитання. Байдуже, що найчастіше Він мовчить, – відповіді бувають і мовчазними, адже криються в самих нас – допоки ми не захочемо їх почути.
Але хай у вас не складається враження, що «Роман про батьківщину» написаний виключно для жінок. Ця книга для тих, хто прагне пізнати себе й відшукати своє істинне призначення в житті.

Віка Тищук

(Джерело: Друг читача)

Реклама
Rambler's Top100