Не завжди солодка критика.

 
Не завжди солодка критика
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу
, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

30.11.2011

Рецензія на книжку:
Я.Карпець (Левчук). Гірка амброзія

Писати рецензії на збірки літературної критики завжди непросто. Виходить так, що доводиться аналізувати книгу, присвячену дослідженню інших книг. У цьому випадку ти ніби стаєш вищим чи, швидше, більш відстороненим від автора збірки і заразом його «піддослідних». Та і з´являються подібні видання не так часто. З найсвіжіших можна пригадати дебютну збірку молодого критика з Києва Яра Левчука «Гірка амброзія» (справжнє ім´я - Ярослав Карпець). Книга була опублікована у видавництві Сергія Пантюка і презентована у листопаді цього року на книжковому ярмарку «Медвін».

У «Гіркій амброзії» вміщено рецензії, написані протягом двох останніх років. Вони були опубліковані в різних Інтернет-виданнях та «паперовій» періодиці. Об´єктом дослідження Яра Левчука стали твори Тараса Прохаська, Євгенії Кононенко, Богдани Матіяш, Олександра Гавроша, Олега Коцарева, Павла Коробчука, Вано Крюгера, Наталі Пасічник та ін. Сміливим кроком є спроба молодого критика проаналізувати твір американського письменника Девіда Джерома Селінджера «Ловець у житі», який нещодавно був надрукований у видавництві «Фоліо». Щоправда, хотілося би прочитати тут більше авторських коментарів, а не цитат з усім відомого роману.

Суперечливі думки викликає і передмова до «Гіркої амброзії» під назвою «Підстави критики», розміром у цілих...десять (!) сторінок. Її автором є український письменник і літературознавець Олег Соловей. Останній охоче ділиться з читачами своїми зауваженнями щодо похибок молодого критика у «царині, в яку він наразі увійшов». Зрештою, з багатьма з них важко не погодитись. Хоча, мабуть, для молодого автора немає нічого кращого за негативну рекламу, яка, як відомо, також реклама. Інша справа, чи прислухається Яр Левчук до побажань редактора своєї дебютної книги...

Лілія Шутяк

(Джерело: Буквоїд)

Реклама
Rambler's Top100