Мої перші враження про «Склянку часу», викликані №60.

 
Мої перші враження про «Склянку часу», викликані №60
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Колонка

Проект з "Родимками" Іри Цілик - дещо інакший. Це була настільки вдала Ірина книжка (а ми знаємо, що говоримо, - не інтуітивно, а за статистикою), що нам було дуже шкода, що вона розійшлася в такій малій кількості друкованих примірників, більшість читачів надали перевагу скачуванню умовно безкоштовної електронної версії, не переймаючись запропонованою післяплатою. Авторам не звикати. Але кількість і тривалість цих скачувань навіть після того, як книжку припинили рекламувати в мережі, примушували нас шукати іншого продовження цій історії.

Новий проект реалізовуватиме освітні програми у сфері літератури, книжкової справи, літературного менеджменту та дотичних сферах суспільного життя, які пов’язані з роботою над текстом.

Отож, в нашому випадку кожен двадцятий захотів скачані електрони матеріалізувати в паперовій версії. Оце і є „рекламна користь” від вільного розповсюдження інформації (піратів), щоправда, непряму рекламу не так вже й легко, а пряму шкоду теж неможливо порахувати, бо значна частина тих, хто скачував, просто не отримала б доступу до паперової книжки, навіть якщо дуже хотіла б: книжка була на полицях переважно київських книгарень та мережі книгарень «Є».

Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби
- дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Рецензія

02.02.2012

Рецензія на книжку:
Апалькова Ірина. Хорознавчий лексикон : посібник з хорознавства

«Склянка часу» має свої характерні особливості, ряд яких можна віднести до його естетично-поліграфічного стилю. Зорієнтований лише на малі, найбільш художньо гнучкі форми, які завжди мають чимале коло шанувальників не тільки серед літературних снобів, а й з числа тих, хто цікавиться новими іменами в літературному процесі, хто шукає необтяжливого, короткочасного, розважального чтива зі свіжими думками, творчими рішеннями і цікавими сюжетними поворотами.
Часопис відрізняється змістом від літературно-мистецьких часописів традиційного штибу з програмним шаблоном на добір суспільно-політично резонованих матеріалів, ювілейних публікацій, історичної, краєзнавчої тематики, нотаток про літературні та навкололітературні події, критики, статей про представників суміжних видів мистецтв тощо. В ньому не віддається питома вага маститим, як то іноді буває, коли декілька осіб, постійно фігуруючи на сторінках видання, формують його і концепцію, і політику, наліплюючи свої стандартні ярлики на все, що бачать в житті і в літературі. У «Склянці» коктейль вимішується рукою демократа. Твори чергуються, здається, за методом вільних асоціацій.
Тут не має мовного відбору, сповідується природна для України двомовність, що наразі діє як об’єднуючий фактор, а німецька мова сприйнялася мною як засіб уведення нашого красного письменства в контекст європейський.
Журнал викликає інтерес. Мені і моїм рівненським друзям сподобався. Дай, Боже, йому успіху на літературному ринку!

Неоніла Ананіївна Диб’як, член Національної Спілки письменників України, с. Городище біля Рівного.

Неоніла Ананіївна Диб’як

(Джерело: Коментарі)

Реклама
Rambler's Top100