Ганна Луцюк : біографія.

Ганна Луцюк на сайті сучасної української літератури Avtura.com.ua. Бібліографія, біографія, уривки творів, літературні рецезії і відгуки читачів на твори Г. Луцюк. Можливість п...
 
Ганна Луцюк : біографія
Автори за жанрами

Всі автори (323)

Автори за першою літерою прізвища
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Автор
Луцюк Ганна (фото 1)
Луцюк Ганна (фото 1)
Луцюк Ганна (фото 2)
Луцюк Ганна (фото 3)
Ганна Луцюк

м.Луцьк, Волинська обл.


Лінк на сторінку автора:

  Біографія Книжки (2) Гестбук (0)

З"явилася 1989 року у м.Луцьку. Закінчила Луцький педагогічний коледж, успішно не закінчила Волинський національний університет ім.Лесі Українки, у планах кілька разів не отримати вищу освіту. Публікувалася у колективних збірниках, альманахах, як-от: "13на13", "Літпошта", "Сонячне гроно", журналі "Київська Русь", укр-польській антології "Дотик".
Переможець обласного конкурсу "Неповторність" 2011 р. Лауреат конкурсу молодіжної поезії пам"яті Леоніда Кисельова у номінації "Крила Ганімеда" (друге місце, 2011).
Автор трьох поетичних збірок "В ополонці вербових котиків" (2003), "Імпровізація русалки" ... [ Показати всю біографію ]

[ Згорнути біографію ]

Реклама
Rambler's Top100