Олександр Букатюк : біографія.

Олександр Букатюк на сайті сучасної української літератури Avtura.com.ua. Бібліографія, біографія, уривки творів, літературні рецезії і відгуки читачів на твори О. Букатюк...
 
Олександр Букатюк : біографія
Автори за жанрами

Всі автори (323)

Автори за першою літерою прізвища
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Автор
Букатюк Олександр (фото 1)
Олександр Букатюк

м.Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл.

Епіграф:
творити - це дихати,
дихати - це жити,
жити - це любити ©

Сайт: vk.com/olexsandr_bukatyuk


Лінк на сторінку автора:

  Біографія Книжки (0) Гестбук (0)

Олександр Букатюк - письменник, журналіст. Ініціатор літпроекту "ЛІТОСФЕРА" (2013). Організатор "Мегамаршу у вишиванках в Івано-Фрвнківську" (з 2013). Член літературної студії "Бистрінь" при редакції газети "Народна воля" (м. Надвірна); член міжрегіонального поетичного клубу "Об'єднані словом" при редакції газети "Галичина" (м.Івано-Франківськ); співзасновник ло "Планета Наступного Слова" (м. Ів.-Франківськ. (учасник з 2011 по 2013), співзасновник та координатор ммо "Арт-Актив ІФ" (м. Ів.-Франківськ), автор ідеї "Нового Літературного Обрію (НЛО)" та "Мистетцької райдуги".
Народився 9 квітня 1985 ... [ Показати всю біографію ]

[ Згорнути біографію ]

Реклама
Rambler's Top100