Любов Вовк : біографія.

Любов Вовк на сайті сучасної української літератури Avtura.com.ua. Бібліографія, біографія, уривки творів, літературні рецезії і відгуки читачів на твори Л. Вовк. Можливість прид...
 
Любов Вовк : біографія
Автори за жанрами

Всі автори (321)

Автори за першою літерою прізвища
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Автор
Вовк Любов (фото 1)
Вовк Любов (фото 1)
Вовк Любов (фото 2)
Вовк Любов (фото 3)
Любов Вовк

м.Ромни, Сумська обл.

Жанри книжок:

Епіграф:
Всі мрії збуваються


Лінк на сторінку автора:

  Біографія Книжки (7) Гестбук (0)

Народилася на Сумщині в селі Голінка 18 червня 1958 року. Навчалася в Лебединському педагогічному училищі, потім заочно закінчила історичний факультет Київського університету імені Шевченка. Понад тридцять років пропрацювала вчителем у Волошнівській сільській школі. Видала три збірки віршів: "Лечу за обрій", "Солов'ями зачарована" та "Щоб усе було на щастя". Деякі вірші вже стали піснями. У третій книзі ви можете ознайомитись із прозовими гуморесками та байками. Частина віршів написана російською мовою. Співавтор двох колективних книг.

Реклама
Rambler's Top100