Анатолій Висота : біографія.

Анатолій Висота на сайті сучасної української літератури Avtura.com.ua. Бібліографія, біографія, уривки творів, літературні рецезії і відгуки читачів на твори А. Висота. Мож...
 
Анатолій Висота : біографія
Автори за жанрами

Всі автори (323)

Автори за першою літерою прізвища
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Автор
Висота Анатолій (фото 1)
Анатолій Висота

м.Обухів, Київська обл.

Епіграф:
Хлорофіл, зелений листочок - основа піраміди живого на Землі. Золото Сонця і блакить води породжують зелень життя. Українські державні символи будуть збагачені зеленим кольором життя. Хай же буде!


Лінк на сторінку автора:

  Біографія Книжки (0) Гестбук (0)

Народився я 14 квітня 1946 р. в селі Красне Перше на Київщині. Середню освіту здобув у Трипільській школі-інтернаті, а вищу в Київському державному університеті ім. Шевченка на хімічному факультеті (1969 р.). Працював на Шосткинській "Свемі" начальником зміни і науковцем у науково-дослідних інститутах. В 1980 р. захистив дисертацію і став кандидатом хімічних наук. Головні мої життєві досягнення: маю двох дочок і семеро онуків; написав книгу про рідне село і здобув незалежну українську державу.

Реклама
Rambler's Top100