Анна Хромова : біографія.

Анна Хромова на сайті сучасної української літератури Avtura.com.ua. Бібліографія, біографія, уривки творів, літературні рецезії і відгуки читачів на твори А. Хромова. Можливіс...
 
Анна Хромова : біографія
Автори за жанрами

Всі автори (323)

Автори за першою літерою прізвища
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Автор
Хромова Анна (фото 1)
Анна Хромова

м.Київ, Київська обл.

Сайт: mintsniff.wordpress.com


Лінк на сторінку автора:

  Біографія Книжки (3) Гестбук (3)

Народилася 1982 р. у Києві. Вчилася у Київській Політехніці на редактора. В роки студенства захопилась поезією, відвідувала літературний гурток «Перехрестя». У час та після закінчення навчання працювала за фахом. У 2008 р. переїхала з чоловіком до Ізраїлю, де оселилася у місті Нетанія.Має двох синів.
Одна з авторів видання «Jazzove Trio: збірка поезій А. Хромова. Лінкос для міщанки; Ю. Манич. Танґо на даху; В. Шульга. Ex Libris» (Київ: Port-Royal, 2005). Також серед авторів антології «АЗ, два, три… дванадцять – лист у пляшці: Антологія Авторського Зарубіжжя» (Львів: ЛА «Піраміда», 2010)
Її поетичні ... [ Показати всю біографію ]

[ Згорнути біографію ]

Реклама
Rambler's Top100