Ярослав (Яр) Карпець (Левчук) : Самотній клен : збірка поезії : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Ярослав (Яр) Карпець (Левчук). Самотній клен : збірка поезії. У жанрах Молодіжне, Поезія, В...
 
Ярослав (Яр) Карпець (Левчук) : Самотній клен : збірка поезії : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1641)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Ярослав (Яр) Карпець  (Левчук) "Самотній клен : збірка поезії" (фото 1)
Самотній клен : збірка поезії

Ярослав (Яр) Карпець (Левчук)

Крок, 2013. — 48 с.
— м.Тернопіль. — Наклад 100 шт.

ISBN: 978-617-692-044-1

Жанр:
Молодіжне
Поезія
Верлібр

Анотація:
У тернопільському видавництві «Крок» вийшла нова книжка київського літератора Ярослава Карпця. Цей автор уже відомий своїми публікаціями в пресі під псевдо Яр Левчук. Видання представляє на розсуд читацької публіки вірші молодого і здібного критика, написані в період 2006-2012 років. На сторінках книжки читач познайомиться з пейзажною та еротичною лірикою, пародійними віршами. Над дизайном обкладинки працював стронґовський. Передмову до книжки написав поет Дмитро Княжич. Збірка розрахована на широке читацьке коло, а також шанувальників сучасної української поезії.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (3) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

05.09.2013

Автор рецензії: Ірина Скакун (джерело: Друг читача)

Література – то така страва, яку варто подавати… а от холодною чи гарячою – справа виключно авторська. Поки писанина лежить традиційно у шухляді або по-новітньому покоїться десь на електронних носіях – вона так і лишиться просто «писаниною» і ніколи не стане літературою. Тому з’ява нової книги – як пологи – не легка, але результатом переважно лишаєшся задоволений. Таким чином ти стаєш літературою, а от якою – це вже діло за часом і читацьким смаком. Чим її приправляти – теж дуже особисте: хтось любить гостріше, хтось солодше, комусь з кров’ю, а комусь з полуницею…Молодий поет Ярослав Карпець ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

08.07.2013

Автор рецензії: Юлія Починок (джерело: Буквоїд)

Лірика Ярослава Карпця зворушена меланхолійними струнами, де «у грації танцю ми поєднались». Такі вірші вибудовують асоціативну канву переживань та відчуттів ліричного героя. Є рядки що структурно нагадують прийом тези й антитези Павла Тичини із збірки «Замість сонетів та октав», як-от:

яблуко…

гарячим сонцем

міниться…

червонощоке, соковите.аж ось зірветься

від пориву вітру –

впаде,

розколеться,

згниє…

на сонці

Така приреченість часто завдає болю й людині, тому маємо підставу сприймати вірш як наскрізну метафору із персоніфікованим образом яблука.

Тексти ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

04.05.2013

Автор рецензії: Дмитро Княжич (джерело: Буквоїд)

Григорій Сковорода учив, що всяка природа є дуалістичною – видимою і невидимою. Цей закон варто тлумачити і щодо людської природи – кожна людина має своє друге невидиме «я», глибше і таємничіше від «я» видимого, повсякденного.
Перша поетична книга – завжди виклик літературному світу, і треба мати певну долю нахабства, аби зробити цей виклик. Втім, нахабства автору не займати – в літературних колах він уже відомий під іменем Яр Левчук як критик епатажний і безкомпромісний. Його манера різати правду-матку «в лоб» викликала до нього антипатію в багатьох, хоча за таку рідкісну відвертість критика ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100