Елла Баран, Анна Боровик, Дарія Виноградова, Юліана Виштак, Альбіна Волошина, Олександра Горчинська, Артем Захарченко, Світлана Лобанова, Ольга Лук’яненко, Вікторія Руденко, Марія Савоскула, Олеся Спіріна, Дарія Тарасевич, Анна Шматок : Як пропатчити книгу життя : Перша в Україні книжка-гіпертекст з розгалуженим сюжетом : Відгуки читачів.
Елла Баран, Анна Боровик, Дарія Виноградова, Юліана Виштак, Альбіна Волошина, Олександра Горчинська, Артем Захарченко, Світлана Лобанова, Ольга Лук’яненко, Вікторія Руденко, Марія Савоскула, Олеся Спіріна, Дарія Тарасевич, Анна Шматок : Як пропатчити книгу життя : Перша в Україні книжка-гіпертекст з розгалуженим сюжетом : Відгуки читачів
Книголюбам пропонуємо
купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх видів книг,
окрім електронних. www.vsi-mebli.ua
Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Як пропатчити книгу життя : Перша в Україні книжка-гіпертекст з розгалуженим сюжетом
Елла Баран, Анна Боровик, Дарія Виноградова, Юліана Виштак, Альбіна Волошина, Олександра Горчинська, Артем Захарченко, Світлана Лобанова, Ольга Лук’яненко, Вікторія Руденко, Марія Савоскула, Олеся Спіріна, Дарія Тарасевич, Анна Шматок
З киянами починають відбуватися дивовижні речі: їхні життя розгалужуються, кожен з них стає різними людьми. А головне ж - любов!
Видавництво "Електрокнига" ставить новий експеримент у царині літературних гіпертекстів: вийшла у світ перша в Україні книжка-гіпертекст з розгалуженим сюжетом.
Такий твір не вийде читати підряд – лише заплутаєтеся. Адже в ньому герої живуть кількома життями одночасно, різні «версії» людей зустрічаються і діють по-різному, тож прослідкувати за ними всіма можна тільки за допомогою розгалуженої системи зв’язків між частинами тексту.
Подібні «розгалужені» тексти вже давно існують за кордоном – і на Заході, і в Росії, але українською мовою нічого подібного не створювалося, і тим більше не виходило у вигляді електронної книжки.
Тож першими написати такий гіпертекст вирішили студенти 5 курсу Інституту журналістики Київського національного університету. На спецкурсі «Медіа-мистецтва в Інтернеті» вони, під керівництвом дослідника мережевої літератури Артема Захарченка, створили текст, відредагували його, проілюстрували і зверстали книжку. Вона вийшла настільки якісною, що видавництво «Електрокнига» погодилося випустити її під своїм брендом.
Цей гіпертекст не є комерційним – він викладений для безкоштовного скачування.