Олександр Левченко : Чужий світ : Збірка фантастичних повістей : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Олександр Левченко. Чужий світ : Збірка фантастичних повістей. У жанрах Фантастичне, Наукова...
 
Олександр Левченко : Чужий світ : Збірка фантастичних повістей : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1645)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Олександр Левченко "Чужий світ : Збірка фантастичних повістей" (фото 1)
Чужий світ : Збірка фантастичних повістей

Олександр Левченко

— Джерела-М, 2004. — 288 с. — (Серія: Алфізика).
— м.Київ. — Наклад 2000 шт.

ISBN: 966-7831-57-4

Жанр:
Фантастичне
Наукова фантастика
Збірки прози

Анотація:
Одна з традицій фантастики – створення нових світів. Можливо, у такий спосіб письменники намагаються подолати недоліки нашого реального світу. А може, певною мірою претендують на роль Творця – адже Він створив людину за зразком і подобою своєю, а значить, у кожному із нас закладено інстинкт творення. Але так чи інакше, до вашої уваги новий світ, створений не Богом, не дияволом, а Олександром Левченком. Придивіться до нього. Можливо, цей світ не такий уже й чужий, а книга, яку ви тримаєте в руках, незабаром стане підручником з історії майбутнього. Після пригод з американськими марсоходами хіть-не-хіть повіриш й у це.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

20.04.2010

Автор рецензії: Анастасія Васильченко (джерело: Новая интересная газета)

Чомусь ми думаємо, що фантастичне майбутнє є нереальним, що воно ніколи не стане нашим “сьогодні”... Дві повісті та декілька невеликих оповідань — саме стільки знадобилось Олександру Левченку для того, щоб розповісти про безкрайній простір Всесвіту, життя інших планет та долі людей — ці люди потрапляють до різноманітних екстремальних ситуацій, перед ними постають питання, рішення яких ніхто не може їм підказати.
З першого ж оповідання ми натрапляємо на можливі шляхи розвитку: планета, що є прототипом громадянського ідеалу, та інша як варіант того, у що може перетворитись наш світ при дотриманні, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100