Богдан Жолдак : Антиклімакс : Оповідання : Анотація, уривок з книги.

Автор Богдан Жолдак. Антиклімакс : Оповідання. У жанрах Цикли різножанрових оповідань, Чорний гумор, Міське. Анотація: Книжка Богдана...
 
Богдан Жолдак : Антиклімакс : Оповідання : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1564)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Богдан Жолдак "Антиклімакс : Оповідання" (фото 1)
Антиклімакс : Оповідання

Богдан Жолдак

Факт, 2001. — 208 с.
— м.Київ. — Наклад 2000 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 966-664-015-5
ББК: 84.4 УКР 6 Ж79

Жанр:
Цикли різножанрових оповідань
Чорний гумор
Міське

Анотація:
Книжка Богдана Жолдака складається з невеличких оповідань - смішних і сумних, ліричних і гротескних, різноманітних, як саме життя. Вони розкривають найширше коло тем і написані тією унікальною мовою, яка властива лише прозі Жолдака. Він будує мовне середовище своїх оповідань, свідомо приймаючи настанову на мовну імпровізаційність, залежно від конкретних ситуацій - на мовних асонансах і дисонансах.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл

Товарищі оддихающі
(Із циклу "Прощавай, суржику!")

Перестаньте на минутку оддихать. А то я зара вам таке розкажу, що ви ніхто ніде не взнаєте. Це — лекція про| Чорне море, товаріші:
"Київ бонби-и-или, нам об'яви-ви-ви-и-или, Шо началася война-а-а... Равно в чотирі часа-а-а-а!.." А тепера я вам бистрінько доведу, що війна почалася намного раньше, бо іменно в нас, на Чорном морі у три тридцять ночі, бо тоді був почувся гул мотора, потом прилетів "Ю-87", неізвесний самольот, і бросив бонбу в море. Літінант наказав усім тут принять кругову оборону, а само-лічно побіг із пісталетом, щоб узнать ... [ Показати весь уривок ]

[ Згорнути уривок ]

Реклама
Rambler's Top100