Богдан Жолдак : Антиклімакс : Оповідання : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Богдан Жолдак. Антиклімакс : Оповідання. У жанрах Цикли різножанрових оповідань, Чорний гумор, Міське. Рецензії оп...
 
Богдан Жолдак : Антиклімакс : Оповідання : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1564)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Богдан Жолдак "Антиклімакс : Оповідання" (фото 1)
Антиклімакс : Оповідання

Богдан Жолдак

Факт, 2001. — 208 с.
— м.Київ. — Наклад 2000 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 966-664-015-5
ББК: 84.4 УКР 6 Ж79

Жанр:
Цикли різножанрових оповідань
Чорний гумор
Міське

Анотація:
Книжка Богдана Жолдака складається з невеличких оповідань - смішних і сумних, ліричних і гротескних, різноманітних, як саме життя. Вони розкривають найширше коло тем і написані тією унікальною мовою, яка властива лише прозі Жолдака. Він будує мовне середовище своїх оповідань, свідомо приймаючи настанову на мовну імпровізаційність, залежно від конкретних ситуацій - на мовних асонансах і дисонансах.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл
Рецензія

13.06.2010

Автор рецензії: Олександр Ірванець (джерело: Факт)

ЗАМІСТЬ ПРЄДІСЛОВІЯ

Вопше-то давно собирався написать об Жолдакові. Бо об йому вже нроді й багато написано, но тілько настоящої його сущності іщо ніхто ще пока не поняв. А я поняв. Потому шо я в нього глубоко-глубоко вчитувався. Аж страніци в його книжках подірявилися.
Понравився в перву очерєдь даже не язик, хотя язик у Жолдака дуже важна составляюща його творчества. Понравились теми, які він ізбирає для отображенія в своїх книгах і расказах. Теми дуже й очень актуальні: полове ілі сексуальне воспітаніє трудящихся, а также приключєнія разних людей, которі вроді не должні були пережить в жизні ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100