Наталія Дев'ятко : Легенда про юну Весну : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Наталія Дев'ятко. Легенда про юну Весну. У жанрах Фентезі, Пригодницьке, Казки. Рецензії опубліковані в ...
 
Наталія Дев'ятко : Легенда про юну Весну : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Наталія Дев'ятко "Легенда про юну Весну" (фото 1)
Легенда про юну Весну

Наталія Дев'ятко

— Мачулин, 2015. — 92 с.
— м.Харків. — Наклад 500 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 978-966-8768-72-9
ББК: 84(4Укр)6-445

Жанр:
Фентезі
Пригодницьке
Казки

Анотація:
Чи добре, що ти і твої друзі люблять пригоди? А якщо ці пригоди небезпечні?
Цього року Влад, Митько, Анжела і Христина втекли з табору відпочинку, аби на самоті зустріти світанок на березі моря.
Дорослі, звісно, кинулися їх шукати, але пощастило новенькому вожатому. Валентин залишається з дітьми до ранку і розповідає їм чарівну казку, яка насправді не є вигадкою.
Чим обернеться та казка для них усіх, оповідується у цій книзі.

Читати книгу - http://store.kassiopeya.com/product_info.php?language=ua&products_id=1411

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (3) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

09.04.2019

Автор рецензії: i_am_dashka (джерело: livelib)

Приємно і гарно написана книжка, але в порівнянні з нещодавно прочитаною "Злато Сонця, синь Води" тієї ж Дев'ятко вона трохи програє.
Тут так само багато образності, до якої я так сильно прагну, але це вже історія не лише з примарними, а й із реальними персонажами, що мені, в принципі, сподобалося.
Не сподобалося мені те, що автор дуже прагнула до гарної образності, але забула про пояснення. Я не завжди розуміла, хто це і що взагалі тут відбувається. Також історія трохи зім'ята, не розвернута повністю. Це було схоже на коротку хроніку подій. Бо в історії дуже багато сюжетних поворотів, а сторінок ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

03.06.2016

Автор рецензії: Марина Павленко (джерело: Жінка-УКРАЇНКА)

Книжка Наталії Дев’ятко «Легенда про юну Весну» має всі необхідні риси для приваблення юного читача. Гарно зверстана Аллою Марковською, красиво проілюстрована Юлією Даніленко, ошатно видана й компактна.

Інтригує і жанр (судячи з усього, це повість-фентезі), і – сюжет: діти втекли з табору літнього відпочинку, щоб зустріти схід сонця на морі. Визначення віку дітей як такого, «коли вже закохуєшся, та ще не знаєш смаку підлості», – дає нам підстави гадати, що це, імовірно, клас четвертий-шостий. А також – настроює читача на «лав-сторі»: два хлопчики, дві дівчинки, які всі є давніми друзями, плюс ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

20.03.2015

Автор рецензії: Дарина Пилипенко (джерело: Книжкова Скриня)

Казки, розказані вночі, не завжди направду є казками. Але у кожної історії свій час, лише тоді вона стає магічною.
Головних героїв цієї казки багато, бо в ній перетинаються дві сюжетні лінії, дві оповіді: одна – це лінія дітей, які втекли з оздоровчого табору, щоб зустріти світанок на березі моря, саме їм оповідає вожатий на ім’я Валентин таємничу історію про кохання, боротьбу за владу і чари; та друга – безпосередньо сама історія, яка відбувається у казковому світі.
Звісно, що цікавіше слідкувати за казкою, і дуже добре, що їй приділено значно більше уваги, ніж подіям у реальному світі. Але ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100