Богдан Жолдак : Капосні капці : Відгуки читачів.

Відгуки читачів на книжку Богдан Жолдак. Капосні капці. У жанрах Ілюстровані книжки, Дитячі повісті.
 
Богдан Жолдак : Капосні капці : Відгуки читачів
Книжки за жанрами

Всі книжки (1588)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Богдан Жолдак "Капосні капці" (фото 1)
Капосні капці

Богдан Жолдак

Грані-Т, 2008. — 80 с. — (Серія: Сучасна дитяча проза).
— м.Київ. — Наклад 2000 шт.

Жанр:
Ілюстровані книжки
Дитячі повісті

Анотація:
Іван Франко переповів нам свого часу сповнену дивовижних пригод східну історію про Абу-Касимові капці, котрі завдали чимало клопотів їхньому власникові, аж доки, врешті-решт, звели його в могилу. Утім, по смерті оголосили-таки через це Абу-Касима — такого бідного, що мав лише ті капці — святим...

Гадаєте, на тому історія скінчилася? Ох, ні! Виявляється, згодом доля занесла оті злощасні капці в Україну, і тут із ними теж було чимало мороки. Якої саме і що з того врешті-решт вийшло — це відстежив у своїй новій пригодницькій повісті відомий сучасний український письменник Богдан Жолдак. І його історія вийшла динамічною, як гостросюжетний фільм!

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (3) Де купити (1) Скачати файл

Результат: 1-3 (всього 3) Сторінка: 1
Відгук

13.02.2014
Дівчинка що любить ЧИТАТИ (Оцінка: Варто прочитати)

всім привіт
незнаю чому іншим не подобаеться ця книга але мені вона дуже подобаеться вона цікава і прикольна.

10.11.2012
ляля (Оцінка: Не варто читати)

Я прочитала книгу Богдана Жолдака "Капосні капці".Вона мені зовсім не сподобалась.В ній тільки назва гарна й зрозуміла,а сам твір великий і не зрозумілий,особливо якщо говорити ,що це дитяча казочка.Половина сторінки розповідається про одне,а половина про зовсім інше.Після прочитаного в мене відчуття ,що авторові не було,що робити,а тепер нас в 6 класі примушують писати відгук яка це дуже цікава книга.хотілося б побачити оцінки методистів,які допустили цю книгу на конкурс!

27.10.2012
Мопед не мій (Оцінка: Вагаюсь)

Це складно читати дітям. Жолдака читатиме не кожен дорослий. Назва прикольна, але далі - відсутність лінійного сюжету, логіки оповіді, замість них - якісь макабричні фрески. Можливо, для дітей та підлітків із надзвічайними мистецькими здібностями це годиться, навіть напевне так. Проте син пролетаря, селянина і навіть інтелігента зітхне та вкотре полаєтся словами, підслуханими від батьків, на те, що не пишуть українці нічого цікавого. Отже, книжка не вкладається в традиційне уявлення дитини чи підлітка про літературу, яку вона звикла читати до того і захоче потім. Це непогано для автора, проте випендрюванися, пишучи для дітей, не варто, я думаю. Для дорослих - запросто. Хоча, знову ж таки, дивлячись для яких дітей. О, придумав: це не формат масової дитячої літератури. Загалом книга була видана в часи, коли видавництвом займалася Діана Клочко, а вона залучала 100 % авторів "дорослої" обойми. Ну, а Жолдак, як і купа інших, має амбіції стати наставником юнацтва. Десь так.
Результат: 1-3 (всього 3) Сторінка: 1
Реклама
Rambler's Top100