Оксана Забужко, Терен Тетяна, Алексієвич Світлана : Літопис самовидців : Дев'ять місяців українського спротиву : Купити книжку.

Список книгарень де можна купити книжку Оксана Забужко, Терен Тетяна,...
 
Оксана Забужко, Терен Тетяна, Алексієвич Світлана : Літопис самовидців : Дев'ять місяців українського спротиву : Купити книжку
Книжки за жанрами

Всі книжки (1641)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Оксана Забужко, Терен Тетяна, Алексієвич Світлана "Літопис самовидців : Дев'ять місяців українського спротиву" (фото 1)
Літопис самовидців : Дев'ять місяців українського спротиву

Оксана Забужко, Терен Тетяна, Алексієвич Світлана

Комора, 2014. — 312 с.
— м.Київ. — Наклад 3000 шт.

ISBN: 978-966-97403-2-8

Жанр:
Майдани
Фейсбук-література
Історична документалістика

Анотація:
Від Євромайдану до АТО, від листопада 2013-го по літо 2014-го - ця книжка простежує, в хронологічній послідовності, зміну настроїв і глибинні психологічні трансформації в українському суспільстві. Колективний портрет «народження нації», що за кілька місяців пройшла шлях від мирного протесту до національно-визвольної війни, складено з найпопулярніших за цей час дописів у соцмережах, виступів в інтернеті, фраґментів новинної стрічки і т.д. Понад сотню авторів збірника, серед яких як відомі літератори, блогери, журналісти, так і анонімні мережеві «ніки», об’єднує одне: всі вони були живими свідками й учасниками найдраматичніших подій новітньої української історії, і всі їхні думки й почуття, оцінки й пошуки смислів зафіксовано в режимі «включеного спостереження». Читач таким чином отримує можливість доторкнутися до історії в момент її прямого творення.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (3) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

Немає файлів для скачування.
Реклама
Rambler's Top100