Ніка Нікалео, Вікторія Гранецька, Дара Корній, Тетяна Белімова, Деркачова Ольга, Гурницька Наталія, Олендій Леся, Долик Любов, Хомин Ірина : Україна в мені. Ukraine within me : Двомовна збірка есеїв та оповідань (укладач Ніка Нікалео) : Рецензії в пресі.
Ніка Нікалео, Вікторія Гранецька, Дара Корній, Тетяна Белімова, Деркачова Ольга, Гурницька Наталія, Олендій Леся, Долик Любов, Хомин Ірина : Україна в мені. Ukraine within me : Двомовна збірка есеїв та оповідань (укладач Ніка Нікалео) : Рецензії в пресі
Книголюбам пропонуємо
купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх видів книг,
окрім електронних. www.vsi-mebli.ua
Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Україна в мені. Ukraine within me : Двомовна збірка есеїв та оповідань (укладач Ніка Нікалео)
"Україна в мені" - це перша збірка Львівського жіночого літературного клубу, написана під враженням подій на Майдані 2014 року. Відкрити очі пересічному європейцю на усю глибинну красу і неповторний біль України, допомогти зрозуміти цінності нації, древню культуру, складну історію та великі перспективи - мета цієї антології.
Автор рецензії: Ігор Зіньчук
(джерело:
Друг читача)
«Україна в мені» (Ukraine within me) / Уклад. Ніка Нікалео. – Львів: «Апріорі», 2015. – 100 с.
Шукаймо Україну в собі, у власному серці – закликають читачів українські письменниці – учасниці «Львівського жіночого літературного клубу» на сторінках антології есеїв «Україна в мені» (Ukraine within me), що стала однією з найочікуваніших новинок цьогорічного Форуму видавців у Львові.
Кожна із авторок є улюбленицею українського читача, має власні романи й не потребує ніякого піару, реклами, мабуть, не прагне слави, популярності, визнання чи ще якихось атрибутів успіху, а просто щиро любить Україну, ... [ Показати всю рецензію ]
так само, як батьків чи дітей: віддано, щиро, беззастережно. Збірку написано під враженнями від героїчних подій Революції Гідності й присвячено «усім воїнам світла, загиблим на Майдані 2014 року та у війні з москалями. З глибокою шаною, вдячністю та любов’ю».
Головна мета цієї патріотичної збірки – «відкрити пересічному європейцю душу України. Допомогти збагнути її суть і цінність, як держави з багатющою культурою, складною історією та великими перспективами». Саме тому, окрім українського тексту, в книзі подано переклади есеїв англійською мовою. Перекладач Оксана Трухан зберегла й донесла до читача всю оригінальність, витонченість та неймовірну самобутність творчого стилю Дари Корній, Ніки Нікалео, Вікторії Гранецької, Тетяни Белімової, Ольги Деркачової, Наталії Груницької, Лесі Олендій, Любові Долик та Ірини Хомин.
А тепер поділюся особистими враженнями, відчуттями, емоціями від прочитаного й… пережитого. Книга читається на одному диханні, її випиваєш, наче ковток терпкого, але дуже витонченого вина із присмаком болю, суму, проте з відчуттям нескореності та гордості за свою батьківщину та свій народ, який «подолав страх смерті і тому, більше ніколи не встане на коліна» ні перед московським, ні перед жодним іншим нахабним ворогом-загарбником. Адже в кривавому горнилі революції та страшної, безглуздої неоголошеної війни з Росією на Сході України гартується, формується й виборюється справжня Незалежність та право бути вільною, демократичною, європейською Україною.
Перегортаючи сторінки антології, знову поринаєш в атмосферу боротьби та духу Майдану, знову переживаєш ці доленосні переможні й трагічні миттєвості, як і тоді, ночами перед екраном телевізора, коли серце розривалося на частини, бо найкращі українці віддавали своє життя за Волю України, а ти не можеш бути поруч, підтримати, допомогти…
Есеї книги – це своєрідна квінтесенція любові до України та віри в те, що Україна є і буде завжди, але якою вона буде, залежить від кожного з нас. Бо батьківщина – то найцінніша, єдина та неповторна перлина в душі справжньої Людини, і… «Вона дивовижна», – усе більше гомонить світ, поглядаючи на Україну».