Еліна Заржицька, Володимир Вакуленко-К, Тимур Литовченко, Анатолій Власюк : Відлуння любові: чоловіки : сучасна українська проза : Відгуки читачів.

Відгуки читачів на книжку Еліна Заржицька, Володимир В...
 
Еліна Заржицька, Володимир Вакуленко-К, Тимур Литовченко, Анатолій Власюк : Відлуння любові: чоловіки : сучасна українська проза : Відгуки читачів
Книжки за жанрами

Всі книжки (1552)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Еліна Заржицька, Володимир Вакуленко-К, Тимур Литовченко, Анатолій Власюк "Відлуння любові: чоловіки : сучасна українська проза" (фото 1)
Відлуння любові: чоловіки : сучасна українська проза

Еліна Заржицька, Володимир Вакуленко-К, Тимур Литовченко, Анатолій Власюк

— Мультимедійне видавництво Стрельбицького, 2017. — 160 с.
— м.Київ. — Наклад 200 шт.

Жанр:
Піксельні книжки
Збірки прози
Мелодрама

Анотація:
До збірника «Відлуння любові: чоловіки» увійшли твори 10 авторів-чоловіків. Вони мешкають в Україні та за кордоном, різні за віком, освітою, характерами. Але, ніби змовившись, автори вирішили довести, що життям диригує всесильне почуття — Кохання. Недарма кожен оспівує жінку, кохану, ніжну, неосяжну... Без неї, її любові, ніжності, сили волі, спраги життя та категоричного відторгнення безнадії буття було б пласким та безбарвним. Крім того, ця книжка бере участь в благочинній акції: за її допомоги ми збираємо гроші для наших солдат, які зараз виборюють українську незалежність на сході України в зоні АТО.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

Залиште відгук першим ...
Реклама
Rambler's Top100