Марія Карп'юк, Ірина Білик, Маріанна Задорожна, Юлія Кириленко, Назар Розлуцький, Володимир Олівець, Вікторія Крижанівська, Поліна Горлач, Леся Шмигельська, Леся Шаповал : Кольорова поезія : Купити книжку.

 
Марія Карп'юк, Ірина Білик, Маріанна Задорожна, Юлія Кириленко, Назар Розлуцький, Володимир Олівець, Вікторія Крижанівська, Поліна Горлач, Леся Шмигельська, Леся Шаповал : Кольорова поезія : Купити книжку
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Марія Карп'юк, Ірина Білик, Маріанна Задорожна, Юлія Кириленко, Назар Розлуцький, Володимир Олівець, Вікторія Крижанівська, Поліна Горлач, Леся Шмигельська, Леся Шаповал "Кольорова поезія" (фото 1)
Кольорова поезія

Марія Карп'юк, Ірина Білик, Маріанна Задорожна, Юлія Кириленко, Назар Розлуцький, Володимир Олівець, Вікторія Крижанівська, Поліна Горлач, Леся Шмигельська, Леся Шаповал

— ТОВ "Друкарня Рута", 2016. — 88 с.
— м.Київ. — Наклад 100 шт.

ISBN: 978-617-7381-09-8
ББК: 84(4Укр)

Жанр:
Збірки лірики
Поетичні антології

Анотація:
Збірка "Кольорова поезія" - це поєднання майстерності поетичного слова з натхненною роботою художника-ілюстратора Надії Куляші. І сміх, і жаль, і біль, і щастя... Кожен читач знайде відгук у своєму серці під час подорожі поетично-мистецькими світами сторінок цієї книжки, адже в ній зібрані твори авторів різних за віком, статтю, релігійними вподобаннями, але спільних у любові до слова і у вмінні його опоетизувати.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл

Немає файлів для скачування.
Реклама
Rambler's Top100