Лора Підгірна : Червона Офелія : Пригоди Марка Шведа. частина перша : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Лора Підгірна. Червона Офелія : Пригоди Марка Шведа. частина перша. У жанрах Українсь...
 
Лора Підгірна : Червона Офелія : Пригоди Марка Шведа. частина перша : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1510)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Лора Підгірна "Червона Офелія : Пригоди Марка Шведа.  частина перша" (фото 1)
Книжка Лора Підгірна "Червона Офелія : Пригоди Марка Шведа.  частина перша" (фото 1)
Книжка Лора Підгірна "Червона Офелія : Пригоди Марка Шведа.  частина перша" (фото 3)
Червона Офелія : Пригоди Марка Шведа. частина перша

Лора Підгірна

— ТОВ "Видавнича група КМ БУКС", 2017. — 392 с. — (Серія: Український детектив).
— м.Київ. — Наклад 5000 шт.

ISBN: 978-617-7489-83-1
ББК: 84.4 УКР

Жанр:
— Український історичний вестерн

Анотація:
Літо 1919-го року. Україна залита кров’ю патріотів. Кам’янець-Подільський на короткий час стає столицею УНР. На тлі цих драматичних подій починається історія пристрасного кохання 22-річного агента Розвідочної управи Марка Шведа та витонченої красуні — актриси місцевого театру Олесі Біличенко. За день до приїзду до міста головнокомандувача, Симона Петлюри, агенти московської комуни викрадають кліше для друку 250-гривневої купюри, яке Маркові необхідно повернути за усяку ціну.
Заплутана історія з викраденим кліше перетворюється на справжню криваву драму, яка може зламати нашого героя або ж загартувати для майбутніх випробувань долі…
Динамічно, професійно і небайдуже від журналістки, випускниці історичного факультету Кам’янець-Подільського університету Лори Підгірної про героїв минулого, котрі були такими ж живими людьми, як і ми сьогодні.
Для широкого кола читачів.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (3) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

29.05.2017

Автор рецензії: Ірина Андрєєва (джерело: Видавнича група КМ БУКС)

З самого дитинства люблю детективи. Колись, навіть, мріяла стати криміналістом. Тому із задоволенням прочитала #Червона_Офелія Лора Підгірна. Про те, хто ж насправді виявиться злочинцем, здогадуватись почала десь після сотої сторінки. І хоч здогадки були вірними, проте фінал був неочікуваним. Читається книга легко, на одному диханні, залишаючи по собі приємні враження, як після перегляду гарної кінострічки. А ще, дуже хочеться тепер відвідати Кам'янець та пройтись тими ж вулицями, що і Марко Швед. Мене приємно тішить, що україномовних книжок стає все більше, а популярність авторів - зростає. Знаю, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

27.05.2017

Автор рецензії: Сергій Синюк, літ. критик, прозаїк. (джерело: http://kraskor.in.ua)

Не раз і не два чув і читав: що ж українці за народ такий, що уроки історії їх ніколи нічому не вчать. Тепер знаю що відповісти: з українцями все гаразд. Вони ні в чому не гірші від інших. Просто історія починає вчити, коли засвоєна. А найкорисніші речовини у високих концентраціях засвоюються погано. Тому історія найкраще вчить в культурних просторах тих країн, де її вміло розчиняють у творах масової культури. Ще й на сусідоньків ближчих і дальших впливає. Читачки районних бібліотек без найменшої маузи протарабанять вам повний перелік французьких королів чи монархів династії Тюдорів. Ну не зі ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

27.05.2017

Автор рецензії: Аліна Акуленко (джерело: Буквоїд)

Про детектив пиши або чесно, або ніяк.
Якщо чесно, то я одразу здогадалася, хто «кривавий геній» цієї історії. Але не писатиму імені тут, бо дуже хочу, щоб ви самі усе прочитали.
Те, що я здогадалася, хто буде в усьому винен, не означає, що читати було нецікаво. Навпаки, було цікаво дізнатися, як авторка збирається вивести «кривавого генія» на чисту воду. І повірте, зробила вона це і переконливо, і красиво, і трагічно, і щемно.
«Червона Офелія» - текст, із якого не треба викреслювати рядки, абзаци, а то й сторінки (більшість творів я завжди подумки скорочую, бо надмір слів - дратує).
Лаконічно, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100