Олександр Апальков, Ірина Шувалова, Палинський Віктор : Літературно-мистецький журнал "Склянка Часу*Zeitglas", №86 : журнал : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Олександр Апальков, Ірина Шувал...
 
Олександр Апальков, Ірина Шувалова, Палинський Віктор : Літературно-мистецький журнал "Склянка Часу*Zeitglas", №86 : журнал : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1520)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Олександр Апальков, Ірина Шувалова, Палинський Віктор "Літературно-мистецький журнал "Склянка Часу*Zeitglas", №86 : журнал" (фото 1)
Літературно-мистецький журнал "Склянка Часу*Zeitglas", №86 : журнал

Олександр Апальков, Ірина Шувалова, Палинський Віктор

(Переклад: Олександр Апальков, Хомутина Хельга)

Склянка Часу*Zeitglas, 2018. — 120 с. — (Серія: журнал).
— м.Канів. — Наклад 500 шт.

Жанр:
Проза
Поезія
Культурологія

Анотація:
До №86 увійшли сучасні твори 24 поетів і прозаїків та образотвочі роботи художників Марії Гельман, Олексія Мартиросова, Олега Лобурака.
Докладно на сайті: www.zeitglas.ua

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (2) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

02.01.2019

Автор рецензії: Олександр Боклаг (джерело: журнала СЧ№88)

Загалом, вдалий номер і №87 «Склянки Часу» – поняття, на мій погляд, тотожні. Є критична якісна маса. Але це – забігаючи наперед.
Звичайно, знайомство з журналом почав зі свого власного оповідання «Ч/Ж». Перевірив – є, ніде і ніяк не обрізали, ну і слава богу. Розбирати своє якось не пристало, єдине, що хочу сказати – за це оповідання не соромно.
Щодо художньої частини – симпатично і по композиції, і по колористиці. Професійні, думається акварелі, достойно оживляють обкладинку. Єдине, що можна закинути – дуже вже традиційно, але звичайно це смакове; хотілось би також прочитати і кілька слів ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

13.11.2018

Автор рецензії: Маргарита Шеверногая (Каменева) (джерело: ucoz.ru/news/)

Горькая насмешка или попытка повернуть колесо истории?
После прочтения повести Александра Апалькова «Иродиада и зеркало революции»
Революция – конец старой жизни, а не начало новой жизни, расплата за долгий путь. В революции искупаются грехи прошлого. Революция всегда говорит о том, что власть имеющие не исполнили своего назначения.
Николай Бердяев

После Революции достоинства в Украине особо популярной стала тема переосмысления исторического прошлого и попытки разобраться в настоящем. «Иродиада и зеркало революции» – далеко не популистское произведение. Александр Апальков, с присущей ему ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100