Книголюбам пропонуємо
купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх видів книг,
окрім електронних. www.vsi-mebli.ua
Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
“Наше серце” : ВІСНИК Міжнародного конкурсу на кращий художній твір.
Вісник
міжнародного літературного конкурсу
«Наше серце»
(Проза, поезія, есеї, нариси)
з нагоди 170 ліття від дня народження французького письменника Гі де Мопассана (1850 – 1893)
Орфографію та пунктуацію авторів по можливості збережено
Міжнародний конкурс «НАШЕ СЕРЦЕ»
був оголошений 28 травня 2020 року та тривав до 1 серпня 2020 року.
За вказаний термін до редакції надійшло 527 творів. Із них було допущено до конкурсу лише 106, вони подаються у цьому ВІСНИКУ, за алфавітним принципом. Решта надісланих творів не відповідала вимогам конкурсу.
Надаючи свої твори, автор погоджувався з подальшим публікуванням чи використанням їх тексту в рамках літературних проектів журналу. Автори трьох найкращих текстів будуть відзначені дипломами. Іх твори буде перекладено на німецьку мову та опубліковано на сторінках міжнародного літературно-мистецького журналу «Склянка Часу*Zeitglas»
Вісник видається коштом журналу “Склянка Часу*Zeitglas”
Міжнародний літературно-художній журнал
«Склянка Часу*ZeitGlas»
Передплатний індекс 41507
Докладно: https://zeitglas.io.ua/s2740391/
У Каневі, щойно із під друкарського пресу видавничо-поліграфічного підприємства «Родень» вийшов у світ 292 сторінковий вісник міжнародного літературного конкурсу «Наше серце».
Цей конкурс було запроваджено і втілено журналом “Склянка Часу*Zeitglas”, з нагоди 170 ліття від дня народження французького письменника Гі де Мопассана (1850 – 1893). Міжнародний конкурс «Наше серце» був оголошений 28 травня 2020 року та тривав до 1 серпня 2020 року. За вказаний термін до редакції журналу надійшло 527 творів. Із них було допущено до конкурсу лише 106, всі вони подаються у цьому віснику, за алфавітним ... [ Показати всю рецензію ]
принципом. Решта надісланих творів не відповідала вимогам конкурсу. Наразі поважне журі, до складу якого увійшли видатні українські поети, письменники, журналісти визнчають переможців та лауреатів. Різноманітна географія авторів: Україна, Німеччина, Росія, Чехія, Польша, Молдова, Білорусь. Приємно, що такі конкурси поширюють літературну славу нашого Канева.
Журі Міжнародного літературного конкурсу «Наше серце» назвало переможців
Автор: № від 10 вересня 2020 року
ЛІТЕРАТУРА
Міжнародний конкурс "Наше серце" (проза, поезія, есеї, нариси), що його проводив літературний журнал "Склянка Часу*Zeitglas", був оголошений 28 травня 2020 року та тривав до 1 серпня 2020 року. За цей час до редакції надійшло 527 творів. Із них до конкурсу було допущено лише 106.
Отже, переможцями у номінації "Проза" названо наступних учасників. 1 місце - Анатолій Крим (м. Київ) за твір "Черт", Олена Яра (м. Слов'янськ) за твір "Ню". 2 місце - Олег Вергеліс (м. Київ), ... [ Показати всю рецензію ]
за твір "Старая актриса на роль миллиардерши", Оксана Левіна (м. Хорол) за твір "Баба Сонька". 3 місце - Юлія Івушкіна (м. Київ) за твір "Все по-старому", Лілія Кузьменко (м. Гайсин) за твір "Цвіте терен".
Лауреатами у номінації "Проза" визнано Вікторію Білу за твір "Ангел завжди поруч", Надію Гармазій за твір "Журавлики у кишені", Дениса Донця за твір "Моя сусідка Аліса", Мар'яну Олійник за твір "Соло для контрабаса", Еліну Постнікову за твір "Майстриня", Анатолія Сергієнка за твір "Полярна зірка з Естонії", Владислава Таранюка за твір "Червоний ніс Філіпа Красивого", Людмилу Ясну за твір "Любовний танок".
Переможці у номінації "Поезія": 1 місце - Юлія Стиркіна (м.Полтава) за твір "Серце-цуценя", 2 місце - Анна Вертієва (м.Харків) за твір "Ты будешь чай?", 3 місце - Таїсія Елленбергер, (м. Муттерштадт, Німеччина) за твір "Вічна любов", Михайло Мілян (м. Костянтинівка) за твір "Располнела авоська".
Международный литературный конкурс «Наше сердце», посвященный 170-летию Ги де Мопассана, назвал украинских авторов-победителей. Конкурс проводил журнал «Склянка Часу*Zeitglas», подать заявки для участия можно было с 28 мая по 1 августа. За это время организаторы получили 527 произведений, к участию в конкурсе были допущены только 106.
Первое место в категории «Проза» заняли Анатолий Крым за произведение «Черт» и Елена Яровая за произведение «Ню». Второе место заняла Оксана Левина за произведение "Баба Сонька", а третье разделили Юлия Ивушкина (произведение "Все по-старому") и Лилия Кузьменко ("Цвіте терен"). Победителем в категории «Поэзия» назвали Юлию Стыркину за произведение «Серце-цуценя». Второе место заняла Анна Вертиева ("Ты будешь чай?"), а третье - Таисия Элленбергер ("Вічна любов") и Михаил Милян ("Располнела авоська").
Первое место в категории «Проза» заняли Анатолий Крым за произведение «Черт» и Елена Яровая за произведение «Ню». Второе место заняла Оксана Левина за произведение "Баба Сонька", а третье разделили Юлия Ивушкина (произведение "Все по-старому") и Лилия Кузьменко ("Цвіте терен"). Победителем в категории «Поэзия» назвали Юлию Стыркину за произведение «Серце-цуценя». Второе место заняла Анна Вертиева ("Ты будешь чай?"), а третье - Таисия Элленбергер ("Вічна любов") и Михаил Милян ("Располнела авоська").
Среди победителей в разделе «Проза» - 2 место - и Олег Вергелис, заслуженный журналист Украины, автор ZN.UA. Жюри высоко оценило его дебют в прозе - рассказ «Старая актриса на роль миллиардерши». Это произведение на основе автобиографических мотивов и темы Холокоста (малоизвестные трагические страницы истории города Белая Церковь периода Второй мировой войны).
Как говорит Вергелис, этот текст был написан для книги «Народная артистка, о Нонне Копержинской» (книга вышла в серии "Библиотека Зеркала недели" 2019 года, а в этом году в Одессе в рамках книжного форума "Зеленая волна" эта же книга получила Диплом Победителя в номинации - «Лучшая книга на культурную тематику»).
«Так вот, готовя книгу «Народная Артистка», мне казалось, что сюжет о Белой Церкви несколько выбивается из заданной стилистики книги, и рассказ стал жить отдельной жизнью, этот текст попал в лонг-лист Премии Бабеля, а теперь вот и победа на мопассановском конкурсе, за что я искренне благодарен Жюри и организаторам Международного конкурса. К тому же, Ги де Мопассан - один из моих самых любимых писателей, и в 90-е был период, когда я читал курс лекций о его творчестве (романы «Жизнь», «Милый друг», новеллистику), постоянно открывая новые грани его творческого мира», - добавил он.