Олександр Апальков, Крим Анатолій, Корінь Антоніна : “Наше серце” : ВІСНИК Міжнародного конкурсу на кращий художній твір. : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Олександр Апальков, Крим Анатолій...
 
Олександр Апальков, Крим Анатолій, Корінь Антоніна : “Наше серце” : ВІСНИК Міжнародного конкурсу на кращий художній твір. : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1641)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Олександр Апальков, Крим Анатолій, Корінь Антоніна "“Наше серце” : ВІСНИК Міжнародного конкурсу на кращий художній твір." (фото 1)
“Наше серце” : ВІСНИК Міжнародного конкурсу на кращий художній твір.

Олександр Апальков, Крим Анатолій, Корінь Антоніна

(Переклад: Олександр Апальков)

Склянка Часу*Zeitglas, 2020. — 292 с. — (Серія: Вісник).
— м.Канів. — Наклад 300 шт.

Жанр:
Проза
Есеї
Поезія

Анотація:
Вісник
міжнародного літературного конкурсу
«Наше серце»

(Проза, поезія, есеї, нариси)
з нагоди 170 ліття від дня народження французького письменника Гі де Мопассана (1850 – 1893)Орфографію та пунктуацію авторів по можливості збережено

Міжнародний конкурс «НАШЕ СЕРЦЕ»
був оголошений 28 травня 2020 року та тривав до 1 серпня 2020 року.
За вказаний термін до редакції надійшло 527 творів. Із них було допущено до конкурсу лише 106, вони подаються у цьому ВІСНИКУ, за алфавітним принципом. Решта надісланих творів не відповідала вимогам конкурсу.
Надаючи свої твори, автор погоджувався з подальшим публікуванням чи використанням їх тексту в рамках літературних проектів журналу. Автори трьох найкращих текстів будуть відзначені дипломами. Іх твори буде перекладено на німецьку мову та опубліковано на сторінках міжнародного літературно-мистецького журналу «Склянка Часу*Zeitglas»

Вісник видається коштом журналу “Склянка Часу*Zeitglas”
Міжнародний літературно-художній журнал
«Склянка Часу*ZeitGlas»
Передплатний індекс 41507
Докладно: https://zeitglas.io.ua/s2740391/

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (3) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

12.10.2020

Автор рецензії: Ірина Апалькова (джерело: Канівчанка 06.08.2020)

У Каневі, щойно із під друкарського пресу видавничо-поліграфічного підприємства «Родень» вийшов у світ 292 сторінковий вісник міжнародного літературного конкурсу «Наше серце».

Цей конкурс було запроваджено і втілено журналом “Склянка Часу*Zeitglas”, з нагоди 170 ліття від дня народження французького письменника Гі де Мопассана (1850 – 1893). Міжнародний конкурс «Наше серце» був оголошений 28 травня 2020 року та тривав до 1 серпня 2020 року. За вказаний термін до редакції журналу надійшло 527 творів. Із них було допущено до конкурсу лише 106, всі вони подаються у цьому віснику, за алфавітним ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

12.10.2020

Автор рецензії: Cтепан ВОЙТА (джерело: газета "Дніпрова Зірка" від 10 вересня 2020 року)

Журі Міжнародного літературного конкурсу «Наше серце» назвало переможців
Автор: № від 10 вересня 2020 року

ЛІТЕРАТУРА

Міжнародний конкурс "Наше серце" (проза, поезія, есеї, нариси), що його проводив літературний журнал "Склянка Часу*Zeitglas", був оголошений 28 травня 2020 року та тривав до 1 серпня 2020 року. За цей час до редакції надійшло 527 творів. Із них до конкурсу було допущено лише 106.

Отже, переможцями у номінації "Проза" названо наступних учасників. 1 місце - Анатолій Крим (м. Київ) за твір "Черт", Олена Яра (м. Слов'янськ) за твір "Ню". 2 місце - Олег Вергеліс (м. Київ), ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

09.10.2020

Автор рецензії: Фаина Ваулина (джерело: Зеркало Недели)

Международный литературный конкурс «Наше сердце», посвященный 170-летию Ги де Мопассана, назвал украинских авторов-победителей. Конкурс проводил журнал «Склянка Часу*Zeitglas», подать заявки для участия можно было с 28 мая по 1 августа. За это время организаторы получили 527 произведений, к участию в конкурсе были допущены только 106.

Первое место в категории «Проза» заняли Анатолий Крым за произведение «Черт» и Елена Яровая за произведение «Ню». Второе место заняла Оксана Левина за произведение "Баба Сонька", а третье разделили Юлия Ивушкина (произведение "Все по-старому") и Лилия Кузьменко ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100