Ірен Роздобудько : Ґудзик : роман : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Ірен Роздобудько. Ґудзик : роман. У жанрах Триллер, Жіноче, Бойовики, екшн. Рецензії опубліковані в Ультра_Україна, Сумно...
 
Ірен Роздобудько : Ґудзик : роман : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати
на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Ірен Роздобудько "Ґудзик : роман" (фото 1)
Ґудзик : роман

Ірен Роздобудько

Фоліо, 2007. — 222 с.
— м.Харків. — Наклад 5000 шт.

Перевидання.
ISBN: 978-966-03-4040-4

Жанр:
Триллер
Жіноче
Бойовики, екшн

Анотація:
Ірен Роздобудько — автор психологічних трилерів «Мерці», «Ескорт у смерть», авантюрного детективу «Останній діамант міледі», романів «Ранковий прибиральник», «Шості двері», двох поетичних збірок. Пише казки та оповідання для дітей, малює, вишиває бісером, грає на гітарі, плаває з аквалангом і на питання: «Чи вмієте ви грати на роялі?» — відповідає: «Не знаю, треба спробувати...» Роман «Ґудзик», що ми пропонуємо до уваги читача, у 2005 році отримав першу премію Всеукраїнського конкурсу «Коронація слова». Цей роман має багато нашарувань, сюжетних колізій і героїв. Його часовий простір: від середини 70-х до наших днів, його географія — Київ, українська провінція, Росія, Чорногорія, зрештою — Америка. Але головна ідея така: велике щастя або велика трагедія може початися з найменшої деталі, з ґудзика, який так легко загубити, а потім шукати все життя... Це роман про любов, вірність, зраду. Про те, що ніколи не варто оглядатися назад,.а цінувати те, що існує поруч із тобою — сьогодні і назавжди. А можливо, цей роман про... дещо з життя янголів, що випадково потрапили на нашу землю?..

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (3) Відгуки читачів (1) Де купити (2) Скачати файл
Рецензія

20.12.2010

Автор рецензії: Ольга Заіменко (джерело: Ультра_Україна)

Коктейль із майже фанатичних почуттів, болю, туги, пристрасті, тихого „до”вічного кохання, янгольської, дитячої наївності, чистоти душі та гри свідомості. Психологічна драма, як сама охарактеризувала авторка. „Смачний” зразок сучасної української літератури. Роман „Ґудзик”.

Головний редактор журналу „Караван історій” в Україні, переможець Всеукраїнського конкурсу „Коронація слова”, лауреат міжнародної премії ім. Юрія Долгорукого – усе це авторка. Колись вона дарувала свято в образі Снігуроньки, працюючи в однойменній фірмі. Нині її ім’я шановане й відоме не тільки в професійних колах: Ірен Роздобудько.

Композиційно ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

20.12.2010

Автор рецензії: Ольга Коломієць, Юлія Рущенко (джерело: Сумно)

погляд №1
За визначенням самої авторки - це психологічна драма, тобто під зовнішнім "всегараздом" вирують несамовиті порухи душі. Занурюючись в сторінки, плавно переходжу від співчуття героям, до копирсання у власному мікрокосмі.

"Люди - ви вільні!" Вони повсякчас нам це кажуть, а ми вперто продовжуємо шукати собі все нових і нових оков. Ось і Денис знайшов. Переповнений юнацькими мріями, він шукав слави і визнання. А знайшов її трохи божевільну, загадкову, оманливу. Її образ ніколи не міг зібрати докупи - в пам`яті виринав то чарівливий голос, то благородні рухи, то стрункий аромат парфумів, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

20.12.2010

Автор рецензії: Наталя Сняданко (джерело: Львівська газета)

Одна з наймоторошніших повістей Ірен Роздобудько. Але основні страхіття авторка змальовує не шляхом докладного опису жорстоких убивств, зґвалтувань чи тортур, як це здебільшого роблять у сучасному мистецтві. Її герої страждають від кохання – нерозділеного, втраченого, нездобутого.

Ірен Роздобудько. Ґудзик“...Коли вона увійшла в аудиторію і швидко та байдуже поглянула на мене, я зрозумів, що нічого не буде. А коли сказала, щоб я “не брав дурного в голову”, вирішив чекати. Чекати, скільки треба. Я знав, що це буде нелегко. Але інтуїтивно відчував: квапитися не можна.

Спочатку мені навіть подобалося ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100