Дмитро Бондаренко : Пацюк : збірка оповідань : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Дмитро Бондаренко. Пацюк : збірка оповідань. У жанрах Цикли різножанрових оповідань. Рецензії опубліковані в г...
 
Дмитро Бондаренко : Пацюк : збірка оповідань : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1564)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Дмитро Бондаренко "Пацюк : збірка оповідань" (фото 1)
Пацюк : збірка оповідань

Дмитро Бондаренко

Дніпро-ВАЛ, 2003. — 100 с.
— м.Дніпропетровськ. — Наклад 1500 шт.

Жанр:
Цикли різножанрових оповідань

Анотація:
Збірка оповідань "Пацюк" складається з 17-ти гостросюжетних оповідань. Більшість з котрих неодноразово виходили друком у численних періодичних виданнях.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (2) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

27.12.2010

Автор рецензії: Прокіп Кропивко (джерело: газета “Літературна Україна” від 22 квітня 2004 року (№16))

Мабуть, маємо кризу не з книгодруком: тих-таки книжок виходить достобіса. Хоч і невеликими тиражами. А от що то за книжки – річ інша. Часто-густо їх не можна читати без валідолу через низький рівень письма. Та парадокс – безпорадні речі ще й дістають усілякі премії. Згадаймо добре розкручену “Коронацію слова”, яку дехто називає “профанацією слова”, а ще суто молодіжний конкурс “Гранослов”, премії видавництва “Смолоскип”.

Утім, масова література, чи по-простяцкому чтиво, з-поміж якого й багато увінчаного лаврами, може, й не потребує особливої художності, але ж без певних професійних навичок, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

27.12.2010

Автор рецензії: Максим Кравець (джерело: журнал "Книжник-ревю" №3, 2004 рік)

Кажуть, тільки англійці та українці народжуються одразу з почуттям гумору. Не знаю: наша українська література, особливо регіональна, наштовхує на протилежне твердження. Адже всюди море розпачу, туги та плачу про занепад. Занепад чого? Та чого завгодно! Хоча б душевного стану голови колгоспу “Зірка комунізму”, аби було за чим поридати. Отже, як каже Оксана Забужко, забембали ці нещасні літерати, колишні й сучасні члени СПУ, своїми скаргами настільки, що вже місцеву вкраїнську книжку (маю на увазі белетристику) до рук брати не хочеться, а хочеться вельми сумніватися в природженому вкраїнському гуморі.

Але ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100