Лариса Денисенко : 24:33:42 : Роман : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Лариса Денисенко. 24:33:42 : Роман. У жанрах Мелодрама, Психологічне, Сентиментальне. Рецензії опубліковані в Лариса, Л...
 
Лариса Денисенко : 24:33:42 : Роман : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати
сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Лариса Денисенко "24:33:42 : Роман" (фото 1)
24:33:42 : Роман

Лариса Денисенко

Нора-Друк, 2007. — 240 с. — (Серія: День Європи).
— м.Київ. — Наклад 2000 шт.

ISBN: 978-966-2961-08-9

Жанр:
Мелодрама
Психологічне
Сентиментальне

Анотація:
Це роман з різними настроями про різних людей та різні стосунки. Що простіше – самому намалювати людину чи вміти прочитати вже намальоване? Як навчитися не тільки чути, але й слухати? Як навчитися любити не вигадку, а живу людину з плоті та крові, з сталими звичками або з неприємним сміхом або з оберемком дивних родичів? І чи варто це робити? Цей текст поговорить з вами і про це.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (7) Відгуки читачів (0) Де купити (2) Скачати файл
Рецензія

21.01.2010

Автор рецензії: Ірина Татаренко (джерело: Лариса)

Доброго дня, учні. Хто сьогодні перший до дошки? Будемо розв’язувати задачки за підручником Лариси Денисенко „24:33:42”. Нумо, намалюйте мені трикутника, позначте кути літерами М, Ш і Є. Кут М дорівнює 24 градуси, кут Ш ─ 33 градуси, кут Є ─ 42. Хто сказав, що так не буває? Це в Піфагора сума кутів трикутника має дорівнювати 180 градусів. А в любовному трикутнику Лариси Денисенко можливо ще й не таке, йому навіть трансформації у інші геометричні фігури до снаги! Денисенківська “геометрія” Піфагору, мабуть, і в страшних снах не снилася. Певно, в них просто були різні вчителі.

Хто ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

21.01.2010

Автор рецензії: Наталя Сняданко (джерело: Львівська газета)

Одна з них під загадковою цифровою назвою точно не розчарує тих, хто стежить за діяльністю письменниці, багатогранність якої не може не вражати – Лариса поєднує письменницьку працю з роботою адвоката та тележурналістки. І пише вона не лише для дорослих, а й для дітей. Цифри в заголовку нової повісті авторки – це дати, вагомі дати в житті її персонажів. 24 і 42 – це вік сина і батька Вітовських, а 33 – вік дівчини Шу, яка закохається у батька в аеропорту в Парижі, їхні стосунки розвиватимуться романтично і бурхливо, що, певна річ, викличе спротив 24-річного сина.

Саме про ці найскладніші моменти ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

21.01.2010

Автор рецензії: Татьяна Петкова (джерело: Женский Журнал)

«24:33:42»

Рекомендуя книгу киевской писательницы Ларисы Денисенко приятельницам, так и хочется сказать, что она «женско-французская», намекая на Франсуазу Саган и модную нынче Анну Гавальда. Имеется виду, что в ней мало событий и много тонкого препарирования флюидов, витающих между любящими друг друга людьми.

Центральное событие всего одно: 42-летний разведённый Евгений встречает в аэропорту Парижа дважды разведённую 33-летнюю Шуру. Им хорошо вместе: смеяться, пить вино, заниматься сексом, гулять – проживать жизнь.

За их отношениями наблюдает Макс, 24-летний сын Евгения. Ревнует. Завидует. ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

21.01.2010

Автор рецензії: Без підпису (джерело: 4post)

Красивая и умная женщина старается найти секреты согласия с мужчинами. Поставив себе за цель создать гармонические отношения со своими близкими, ей нелегко достичь успеха. Героиня романа Ларисы Денисенко «24,33,42» проходит через 9 кругов Дантового ада, перед тем как приобрести благосколонность двух разных по характерам мужчин - Евгения и его сына Макса. Ощущая откровенную враждебность друг к другу, эти трое попадают в такие ситуации, где их взгляды и мысли неожиданно совпадают.

Главной героине Александре приходится постоянно отстаивать собственную позицию на разных этапах жизни. Подростковая ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

21.01.2010

Автор рецензії: Тетяна Трофименко (джерело: Медіапорт)

«24: 33: 42» – такою є загадкова назва роману Лариси Денисенко, і розшифровується вона дуже просто. Це вік головних персонажів твору. 42 роки має Євген, комп’ютерник, котрий довгий час мешкав у Штатах, а познайомившись у Паризькому аеропорту з перекладачкою Олександрою (відповідно 33 роки), повернувся в Україну, щоб замешкати разом зі своїм 24-річним сином Максом…

Саме в межах цього трикутника розгортається дія роману. Як і слід було здогадатись, батькова пасія – Шу (від Шурка) відразу не сподобалась Максові, котрий перейменував її в Кляту Шу, а вона його у відповідь – в Аналітика Хрєнового ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

21.01.2010

Автор рецензії: Вікторія Стах (джерело: Книжник-Review)

П”ята книжка Лариси Денисенко з кабалістично-паліндромічною назвою “24:33:42” переконливо продемонструвала, що в українській літературі таки існує добротний дамський роман. Не тупенький сопливо-містичний симулякр для “блондинок”. А дотепна, іронічна, весела проза, що надається до читання на пляжі, в громадському транспорті, а також удома в якості вечірнього релаксу. Жінкам, які з різних причин не люблять заводити подруг, роман Лариси Денисенко цілком здатен повноцінно замінити спілкування з колежанками.

Читачі (а надто, читачки) знайдуть у книжці безліч моментів “про себе”. Скажімо, особисто ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

21.01.2010

Автор рецензії: Наталя Дудко (джерело: Ратуша)

Ризикну припустити, що з нового роману Лариси Денисенко “24:33:42” (видавництво “Нора-друк”) ви щось для себе почерпнете.

Може, надумаєте скористатися з оригінальних порад Клятої Шу про те, як спокусити іноземців з допомогою їхньої національної символіки. Або — її розумними думками про особливості спілкування з дітьми. Чи просто одержите порцію гумору та оптимізму.

Лариса Денисенко вміє вигадувати історії та фіксувати деталі. Її книги — про дуже важливе у нашому житті — про стосунки. Так складається, що, здебільшого, у взаємини двох “вклинюється” ще хтось, і дуже часто не один. Але не конче ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100