Сергій Жадан : Капітал : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Сергій Жадан. Капітал. У жанрах Збірки прози, Вибране різних років. Рецензії опубліковані в gloss.ua
 
Сергій Жадан : Капітал : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1588)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Сергій Жадан "Капітал" (фото 1)
Капітал

Сергій Жадан

Фоліо, 2006. — 800 с.
— м.Харків. — Наклад 2000 шт.

Перевидання. Тверда обкладинка.
ISBN: 9789660339835

Жанр:
Збірки прози
Вибране різних років

Анотація:
Сергій Жадан (народився 1974 р.) — поет, прозаїк, перекладач, есеїст, організатор літературних фестивалів, рок-концертів, театралізованих перформансів та акцій громадянської непокори. Автор кількох книжок віршів та прози. Живе і працює в Харкові. Все, що ти хотів дізнатись про соціалістичний реалізм, але не мав у кого спитати. Книга, яку ти ніколи не знайдеш у бібліотеці свого профтехучилища. Для тих, хто бореться з системою за допомогою власних шкідливих звичок. «Депеш Мод», «Цитатник», «Аnarchy in the UKR» та «Гімн демократичної молоді» — вперше під однією обкладинкою.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (2) Скачати файл
Рецензія

04.04.2011

Автор рецензії: Риженко Тетяна (джерело: gloss.ua)

“…надто сильна залежність від словників, від лексем і усіх цих дифтонгів, що розвалюються на язиці, нічим не виправдана довіра до них…”– Ці слова, написані Сергієм Жаданом у вірші “Словники на службі церкви”, однозначно, мала написати я. Можливо, так і сталося б, якби я мала настільки потужний талант, як у автора цих рядків. І треба сказати, що талант цей можна розгледіти неозброєним оком у всіх творах літератора, чи то поетичних, чи прозових.
Особисто із Жаданом я не знайома, та його труд «Капітал» знаходиться у моїй бібліотеці на чільному місці. І я щораз беру його до рук, аби перегорнути сторінку-дві. ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100