Джаклін Вілсон : Зірка з ліжка та сніданку : повість : Анотація, уривок з книги.

Автор Джаклін Вілсон. Зірка з ліжка та сніданку : повість. У жанрах Сучасні переклади, Дитячі повісті, Ілюстровані книжки...
 
Джаклін Вілсон : Зірка з ліжка та сніданку : повість : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1588)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Джаклін Вілсон "Зірка з ліжка та сніданку : повість" (фото 1)
Зірка з ліжка та сніданку : повість

Джаклін Вілсон

Навчальна книга - Богдан, 2011. — 224 с. — (Серія: Дівчатка Джаклін).
— м.Тернопіль. — Наклад 1000 шт.

ISBN: 978-966-10-1414-4

Жанр:
Сучасні переклади
Дитячі повісті
Ілюстровані книжки

Анотація:
“Зірка з ліжка та сніданку” (“The Bed and Breakfast Star”) розповідає про ще одну дивовижну дівчинку – Ельзу. Ельза мріє стати відомою комедіанткою і постійно вигадує кумедні й не дуже жарти... Вона має маму, вітчима, а ще напівбратика і напівсестричку. Вона любить маму, любить сестричку Піппу, але трохи менше, братика Генка – ще трохи менше, і геть не любить вітчима. Та все йшло добре, доки той не втратив роботу і родина не опинилася на самому дні. Без роботи, без грошей, без надії вибратися зі скрути, Ельза з родиною опиняється у готелі з ліжком та сніданком, серед бідноти та емігрантів. Але знаєте що? Ельза таки змогла стати відомою.
Прочитайте – і дізнаєтесь, як саме.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (0) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл

Знаєте, як мене зараз усі звуть? Ліжко та сніданок. Так мене кличуть діти на вулиці. І вчителі теж. Ну, в лице вони мені такого не кажуть, та я постійно лишень і чую: «А, так-так, Ельза. Це ота дитина з ліжка та сніданку». Їй-Богу! Звучить так, ніби я одягнена у пухову ковдру, волосся у мене з пластівців, очі – двійко зварених нагусто яєць, а замість рота – два шматочки шинки.
А насправді я виглядаю зовсім не так. Ну, сподіваюся, що не так. Я – Ельза.
Подобається вам це ім’я? Хочу вірити, що подобається, а то раптом Ельза засмутиться… До вас дійшло? Це жарт, я сама його придумала! Я завжди вигадую ... [ Показати весь уривок ]

[ Згорнути уривок ]

Реклама
Rambler's Top100