Робер Мюшамбле : Робер Мюшамбле. Оргазм і Захід: історія задоволення від XVI століття до наших днів : монографія : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Робер Мюшамбле. Робер Мюшамбле. Оргазм і З...
 
Робер Мюшамбле : Робер Мюшамбле. Оргазм і Захід: історія задоволення від XVI століття до наших днів : монографія : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам
доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Робер Мюшамбле "Робер Мюшамбле. Оргазм і Захід: історія задоволення від XVI століття до наших днів : монографія" (фото 1)
Робер Мюшамбле. Оргазм і Захід: історія задоволення від XVI століття до наших днів : монографія

Робер Мюшамбле

(Переклад: Ірина Славінська)

Темпора, 2011. — 444 с.
— м.Київ. — Наклад 1500 шт.

Тверда обкладинка.

Жанр:
Монографії, підручники
Сучасні переклади
Філософська антропологія

Анотація:
Табу, комплекси провини, нарцисизм, суворі догми соціуму (в різні періоди) та релігії. І, попри все, одвічне прагнення індивіда до насолоди — смакової, тілесної, духовної; історичні, соціальні, політичні, філософські, статистичні й просто людські аспекти феномену задоволення зібрано й розкрито в цьому блискучому дослідженні. Текст проілюстровано прикладами з історії мистецтва та статистичними даними з раніше не опублікованих джерел.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (2) Відгуки читачів (1) Де купити (1) Скачати файл
Рецензія

07.03.2012

Автор рецензії: Альбіна Подзнякова (джерело: ШО)

Журнал "ШО" №3-4 (77-78) березень-квітень 2012
віртуально читати можна тут: http://tryagaine.livejournal.com/436077.html

Є такі книги, які купують за їхні назви. Праця Робера Мюшамбле є однією з них: вона заманює читача під обкладинку словом «оргазм». Однак всередині він знаходить серйозну історичну розвідку про тілесне кохання у США та Західній Європі, зокрема, в Англії та на батьківщині автора — у Франції.

Переклала цю монографію з французької молода письменниця і літературний критик Ірина Славінська. Переклала доволі вдало, текст книги вийшов плинний і зрозумілий, майже без русизмів і ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

22.05.2011

Автор рецензії: Ростислав Семків (джерело: Літакцент)

Книжка Робера Мюшамбле “Оргазм і Захід. Історія задоволення від XVI століття до наших днів”, як на мене, стане свідченням розриву між нашою, чого там таїти, все ще глибоко пострадянською ментальністю та західним поглядом на філософію життя та сексуальність як її частину. Вельми сумніваюся, що нашому пересічному читачеві вдасться так само спокійно сприйняти цей текст, як він був написаний: сама тема нас усе ще соромить і дратує, невпинну циркуляцію (саме так) порнографічних образів повсюди у медіа та рекламі, в нашій свідомості, ми схильні ігнорувати й замовчувати, а розмови навіть про менш табуйовані ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100