Тимур Литовченко : Помститися імператору : Авантюрно-історичний роман : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Тимур Литовченко. Помститися імператору : Авантюрно-історичний роман. У жанрах Істори...
 
Тимур Литовченко : Помститися імператору : Авантюрно-історичний роман : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1645)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Тимур Литовченко "Помститися імператору : Авантюрно-історичний роман" (фото 1)
Помститися імператору : Авантюрно-історичний роман

Тимур Литовченко

Фоліо, 2011. — 251 с. — (Серія: Історія України в романах).
— м.Харків. — Наклад 1500 шт.

Тверда обкладинка. Можливість автографа.

Жанр:
Історичне
Козаччина
Пригодницьке

Анотація:
Невблаганна доля розчавила щасливе життя Степана Раковича — колишнього сердюка гетьмана Мазепи. Здавалось, вихід єдиний: накласти на себе руки… Та в мить найбільшого відчаю прийшло розуміння: спокій прийде, лише коли він помститься не окремим дрібним ворогам, а… найсильнішій людині в Російській імперії — самому Петру Великому!!! Але як вигнанцю дістатись до нього, як здійснити карколомний задум?..

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (7) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

18.03.2021

Автор рецензії: Світлана Петренко (джерело: e-reading.club)

Мені дуже сподобався твір!
Дивилася серіал "Величне століття", там Роксолана зовсім інша, більше того, якась недалека. А тут вона людяна, жива і емоційна. Співпереживала з нею і моменти радості і моменти нещастя.
А трапилося з нею чимало лиха, багато вона натерпілася у житті. Були і помилки, але, перш за все вона справді неймовірна.
І ще, Байда Вишневецький - один з загадкових героїв, про яких ми майже нічого не знаємо. Прекрасний приклад для наслідування. І описаний гарно.
Дякую авторам, прошу пишіть та не зупиняйтеся далі. Ви - прекрасні!

26.01.2021

Автор рецензії: IvanSmoktunovskij (джерело: Livelib)

В Новому році поставив для себе ціль - читати більше вітчизняних авторів. Почав з Жадана, але це ну дуже просто. Його і так всі знають.
А ось тут, передевляючись лауреатів премії "Золоті письменники України" натикнувся на прізвище Литовченко, знайшов книгу його авторства, першу, яка трапилась під руку, і прочитав.
Очікування були наступні: історичний екшн з елементами фантастики. Спецоперація, замах на вбивство імператора Петра. Уява намалювала в моїй голові такі сюжети.
Реальність інша : все набагато спокійніше, екшончика мало, а помста Петру набагато розумніша, але жорстка і підступна. ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

13.08.2018

Автор рецензії: YaroslavVasyuta (джерело: LiveLib)

Добру першу половини книги можна характеризувати так - повільно, нединамічно, монотонно. Інтриги немає. Незрозуміло яке відношення має великий Магістр до простого козака - головного героя. Дочитував, тому що маю таку звичку - взявся читати, то дочитай. Десь останніх 25% роману події почали розгортатись швидко і динамічно, все стало на свої місця і всі хитрі інтриги почали проявлятись. Автор хитро закрутив - навіть не ждав на таке. Тим більше після перегляду нового російського серіалу "Екатерина II", де вона зображення майже ангелом небесним. А тут автор добряче проїхався по моральному образу великої ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

13.02.2012

Автор рецензії: Олександр Драндар (джерело: "Літературний форум" Романа Кухарука)

Відверто кажучи, беручи у руки цю книгу, я не розраховував прочитати про щось сенсаційне, що ламало би докорінно і мої, і, можливо, всього суспільства уявлення про події, що відбулися на теренах України і Росії десь у першій половині вісімнадцятого століття. Міг подумати про фантастичний жанр, до якого могла би належати ця книга, якщо би вона суттєво спотворювала відомі всім факти.
Але автор історичного роману навіть у рамках відомих історичних подій має право на фантазію, домислювання, на свій погляд і трактування тих чи інших фактів. І цей погляд може бути цікавим. Тому, ознайомившись з інтригуючою ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

05.12.2011

Автор рецензії: Наталя Лапіна (джерело: "Буквоїд")

Тимур Литовченко. Помститися імператору (серія «Історія України в романах», Харків: Фоліо, 2011

У фантастиці криптоісторія - жанр вельми розповсюджений, відверто задекларований та розтиражований. А от серед авторів історичних романів хіба що Дюма зізнавався, що історія - лише цвях, на який він прилаштовував вигадані події.

Проте навіть до офіційної нібито наукової історії довіри немає, адже насправді знання відносно минулого найчастіше є неповними й перекрученими. Тобто будь-який історичний роман можна записати до криптоісторії. Але іноді автори починають занадто ретельно копирсатися в поросі ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

13.10.2011

Автор рецензії: Віталій Кривоніс (джерело: "Літературна Дніпропетровщина")

СПОВІДЬ ГРАФА ГОЛГОФИ

Враження від роману Тимура Литовченка «Помститися імператору». – Харків: Фоліо, 2011. – 250 ст.

Іноді, коли мені кажуть «Справедливість», я чую «Помста»

Фрідріх Ніцше. «Так казав Заратустра»

Роман «Помститися імператору» – друга книга «козацького» циклу київського письменника і журналіста Тимура Литовченка. Дія відбувається у XVIII столітті, починаючи Полтавською битвою і завершуючи інтронізацією вінценосної кобилиці Катерини ІІ. Головний герой, нащадок козацького роду Степан Ракович, повертається додому з навчання – ну, геть-чисто «Тарас Бульба». Відповідно, чекаєш ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

26.09.2011

Автор рецензії: "Літературний форум" (джерело: "Літературний форум" Романа Кухарука)

Роман Тимура Литовченка "Помститися імператору" було відзначено дипломом "Коронації слова" у 2006 році, проте ще п'ять років знадобилося, аби "коронований" твір вийшов друком у харківському видавництві "Фоліо" в серії "Історія України в романах".
...Невблаганна доля розчавила щасливе життя Степана Раковича — колишнього сердюка гетьмана Мазепи. Здавалось, вихід єдиний: накласти на себе руки… Та в мить найбільшого відчаю прийшло розуміння: спокій прийде, лише коли він помститься не окремим дрібним ворогам, а… найсильнішій людині в Російській імперії — самому Петру Великому!!! Але як вигнанцю дістатись ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100