Анатолій Дністровий : Письмо з околиці : Статті й есе : Відгуки читачів.

Відгуки читачів на книжку Анатолій Дністровий. Письмо з околиці : Статті й есе. У жанрах Есеї, Філософія культури, Культурологія.
 
Анатолій Дністровий : Письмо з околиці : Статті й есе : Відгуки читачів
Книжки за жанрами

Всі книжки (1667)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде
подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Анатолій Дністровий "Письмо з околиці : Статті й есе" (фото 1)
Письмо з околиці : Статті й есе

Анатолій Дністровий

Грані-Т, 2010. — 240 с. — (Серія: De profundis).
— м.Київ. — Наклад 2000 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 9789664652879
ББК: 84 (4Укр)6-4 Д 54

Жанр:
Есеї
Філософія культури
Культурологія

Анотація:
До книги «Письмо з околиці», яку Дністровий жартома окреслює як «ultra light публіцистика», увійшли мікро-есе, авторські колонки, вибрані статті, записи з нотатника й блогу, більшість із яких упродовж 2000-2009 років широко друкувалася у часописах, Інтернет-виданнях та блозі автора.
Зустрічі різних тем під однією обкладинкою, як, скажімо, поезія і радіація, Кант і кінематограф, стоїцизм і слабкість, чари музики і соціальні трущоби, письмо і читання, мовчання і профани, подорожі і самопожирання, письменники та психоаналіз живота, – все це постає складовими голосу з околиці – околиці як особистості автора, околиці як його участі в тих чи інших процесах, і навіть околиці як присутності української культури у світі загалом.
Композиція книги «Письмо з околиці» як membra disjecta (з лат. – роз’єднані члени) насправді формує багатогранну картину того, як в одному письмі можуть природно поєднуватися пристрасть до літератури, філософії, історії, кіно та рибальства, а також різні епохи, люди, розчарування й прагнення.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (5) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл

Залиште відгук першим ...
Реклама
Rambler's Top100