Анатолій Дністровий : Хроніка друкарської машинки : Вибрані поезії (1993 - 2001) : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Анатолій Дністровий. Хроніка друкарської машинки : Вибрані поезії (1993 - ...
 
Анатолій Дністровий : Хроніка друкарської машинки : Вибрані поезії (1993 - 2001) : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1569)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Анатолій Дністровий "Хроніка друкарської машинки : Вибрані поезії (1993 - 2001)" (фото 1)
Хроніка друкарської машинки : Вибрані поезії (1993 - 2001)

Анатолій Дністровий

Твердиня, 2009. — 100 с.
— м.Луцьк. — Наклад 500 шт.

Жанр:
Поезія
Збірки лірики
Верлібр

Анотація:
Збірка віршів Анатолія Дністрового є таким собі вибраним 1993–2001 років – написаним у докомп’ютерну добу і друкованим на машинці «Optima». Задуманість, метафоричність, згущена образність, сумна дотепність – усі ці риси поезії в книжці найкраще і наймайстерніше виявляються у верлібрах.

Юрій Бедрик про поетичну творчість Дністрового:

Поезія Дністрового бачиться мені не стільки поезією дії, скільки поезією напруги, породженої її відсутністю. Це – влаштоване за своїми таємничими законами царство статики. А сама статика, якщо вона звернена не тільки до розуму, а й до чуттів, і зорієнтована при тому не на реакцію ностальгії та меланхолії, а на реакцію страху, – це вже, погодьтеся, щось претензійне й нестереотипне, як на сучасну літературу.
…те, що саме у віршах Дністрового більше відводиться місця епохальним, не тимчасовим і «позакадровим» станам, – чи не найголовніша відмінність його поетичного доробку від його ж парадоксально-ситуативної прози.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (1) Відгуки читачів (0) Де купити (0) Скачати файл
Рецензія

20.02.2012

Автор рецензії: Олег Коцарев (джерело: Критика)

Збірка віршів Анатолія Дністрового є таким собі вибраним 1993–2001 років – написаним, каже автор, у докомп’ютерну добу і друкованим на машинці «Optima». Книжка містить дві характеристики поезії Дністрового. Юрій Бедрик на останній сторінці обкладинки твердить, що поезія Дністрового бачиться йому «не стільки поезією дії, скільки поезією напруги, породженої її відсутністю. Це – влаштоване за своїми таємничими законами царство статики. А сама статика, якщо вона звернена не тільки до розуму, а й до чуттів, і зорієнтована при тому не на реакцію ностальгії та меланхолії, а на реакцію страху – це вже, ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100