Анатолій Дністровий : Невідомий за вікном : роман : Анотація, уривок з книги.

Автор Анатолій Дністровий. Невідомий за вікном : роман. У жанрах Маргінальне, Міське, Психологічне. Анотація: "Невідомий за ...
 
Анатолій Дністровий : Невідомий за вікном : роман : Анотація, уривок з книги
Книжки за жанрами

Всі книжки (1645)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Анатолій Дністровий "Невідомий за вікном : роман" (фото 1)
Невідомий за вікном : роман

Анатолій Дністровий

Факт, 2001. — 120 с.
— м.Київ. — Наклад 1000 шт.

Жанр:
Маргінальне
Міське
Психологічне

Анотація:
"Невідомий за вікном" - ранній роман малої форми Анатолія Дністрового. Це невелика історія кар'єри молодого журналіста Марка Сегеди, де в єдине ціле сплелися невдале кохання, моральне падіння і політична продажність мас-медіа у провінційному місті. Твір поєднує в собі певні риси іронії, чоловічої та політичної прози. Твір про ранні 90-ті в одному з українських містечок.

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (3) Відгуки читачів (0) Де купити (1) Скачати файл

Чекаєш приходу цієї інфантильної пори року, яка, ніби безчасове сновидіння, де губляться помисли й люди, розчиняються предмети у сірій та безмежній пелені, самотні вечірні кроки належать невиразним фігурам, що, не поспішаючи, йдуть в одному напрямку – до спокою.
Пізня осінь: вона дихає кволістю, отруює нею довкілля, вона дихає темрявою, яка приходить біля шостої, вона моросить дощем, який щодоби падає-не-падає, від чого в будинки проникає сирість – далі – глибше – крізь стіни, наче ракові клітини, поглинає тепле повітря, розтікається по кімнатах, охоплюючи меблі, килими, ліжка, які стають вогкі ... [ Показати весь уривок ]

[ Згорнути уривок ]

Реклама
Rambler's Top100