Дара Корній : Зворотний бік світла : Рецензії в пресі.

Рецензії в пресі на книжку Дара Корній. Зворотний бік світла. У жанрах Романи, новели та оповідання, Фентезі, Містичне. Рецензії опубліковані в Гог...
 
Дара Корній : Зворотний бік світла : Рецензії в пресі
Книжки за жанрами

Всі книжки (1645)

Книжки за першою літерою назви
Книголюбам пропонуємо купить мебель
для ваших книг.
Шафи зручні для всіх
видів книг, окрім електронних.
www.vsi-mebli.ua

zahid-shid.net

Телефонный спрвочник Кто Звонит

Життя бентежне, але не зле, як казала одна наша знайома. Тому нам доводиться давати рекламу, щоб підтримувати сайт проекту. Але ж Вам не складно буде подивитись її? Натискати на ці посилання зовсім необов’язково , але якщо Вам щось впало до вподоби - дозволяємо . З повагою, колектив "Автури".
Книжка
Книжка Дара Корній "Зворотний бік світла" (фото 1)
Зворотний бік світла

Дара Корній

Клуб сімейного дозвілля (КСД), 2012. — 320 с.
— м.Харків. — Наклад 8000 шт.

Тверда обкладинка.
ISBN: 978-966-14-4004-2
ББК: 84.4УКР К67

Жанр:
Романи, новели та оповідання
Фентезі
Містичне

Анотація:
Світло не може існувати без темряви, а інколи вони навіть закохуються одне в одного: Птаха — світла безсмертна, Стриб — темний. А от Мальва ще не визначилася, більше того — дівчина донедавна й гадки не мала про своє покликання і про те, чия кров тече в її жилах. До сімнадцяти років Птаха берегла її як зіницю ока, та вже час її квіточці розпускати пелюстки — чорні чи білі, новонароджена безсмертна обиратиме сама!
Зазирніть у чорну душу темного безсмертного — і ви побачите там кохання, яке виточило лють. Сутінки спустилися на світ Чотирьох Сонць, коли лихий Стрибог, стоячи на Дівич-горі, віддавав накази нищити, палити все, що було дорого Птасі — на той час безпорадній дівчинці. Це згодом вона стане найсильнішою зі світлих безсмертних і… пробачить йому, і покохає, і приборкає звіра… Але чому надзвичайну дитину ціною власного життя йому народить звичайна смертна жінка?

Поділитись:

Лінк із зображенням книжки:

  Уривок з книжки Рецензії в пресі (4) Відгуки читачів (3) Де купити (1) Скачати файл
Рецензія

14.12.2012

Автор рецензії: Тала Владмирова (джерело: Гоголівська Академія: від рукопису до книжки)

Мальви й зворотний бік Світла, або Міф в обгортці фентезі

(Вступ для підлітків і всіх тих, хто відчуває себе у душі не надто дорослим)

Що робити, якщо ти вже давно не дитина, але батьки чомусь цього не розуміють?
Та аби ж тільки це! Вони взагалі тебе не розуміють, так що інколи виникають дурні думки: а раптом ти із притулку? А ще, ти видаєшся дивним ровесникам, бо цікавишся геть іншим… І нещодавно з’явилося відчуття, що у дорослому житті ти завжди будеш таким собі «білим круком», якому замало рухатися звичним маршрутом: «дім-робота-дім-субота з друзями за кухлем пива»... То що робити?!
... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

14.12.2012

Автор рецензії: Валерия, Донецк (джерело: LiveLib.ru)

Зворотний бік

Прочитала цю книжку за один день. Безвідривно читала навіть в університеті й маршрутці. З такою книжкою напрочуд забуваєш про існування реального світу. Дара Корній доводить, що український фольклор і міфологія в поєднанні з авторською уявою - бездонне вічне джерело чудових, вражаючих глибиною й цікаівістю сюжетів, не гірших за затерті вампірські й магічні історії. Авторка створює світ настільки самобутній і не схожий на інші, що ви не зможете сумніватися в реальності такої світобудови.
Я про цю книжку могла б говорити безкінечно, бо прочитала два місяці тому, але й досі під ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

17.09.2012

Автор рецензії: Міла Іванцова (джерело: Друг читача)

Йменням Сварожого кола вітаю тебе!

Дара Корній. Зворотній бік світла. – Х. : КК «Клуб сімейного дозвілля», 2012. – 320 с.

Новий роман Дари Корній «Зворотний бік світла» особисто для мене став відкриттям інших вимірів, інших світів, що були «за рамками та межами», і одночасно новим відкриттям здавалось би добре знайомої людини, подруги – тендітної, веселої і дуже простої у спілкуванні Мирослави Замойської. Лише два роки тому вона cтрімко увірвалася в українську літературу зі своїм «Гонихмарником», і слово це, багатьма раніше незнане, стало звичним і мало не буденним. Авторка сміливо переплела ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

04.09.2012

Автор рецензії: Микола Цибенко (джерело: Гоголівська Академія: від рукопису до книжки)

Зворотний бік… критики

Корній Д. Зворотний бік світла: роман / Дара Корній; передм. Г. Пагутяк; худож. В.Котляр. – Харків: Книжковий Клуб «Клуб Сімейного дозвілля», 2012. – 320 с.

Передмова до книги – як увертюра для опери. От тільки «увертюру» до цієї книги написала інший автор – письменниця Галина Пагутяк. Слід відзначити, що передмова прозвучала коротко і змістовно-ємко. Важко втриматися від спокуси подати хоча б невеличку цитату: «Якщо в українського письменника є уява і смак, він цілком може обійтися і без імпортних гномів та гоблінів і тішитися увагою читачів». Краще важко сказати ... [ Показати всю рецензію ]

[ Згорнути рецензію ]

Реклама
Rambler's Top100